ФАСК. Футзал. Вища ліга(жінки). Новий рекорд від футзалісток НПУ / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

30.12.14
ФАСК. Футзал. Вища ліга(жінки). Новий рекорд від футзалісток НПУ
Кінець року завершили на мажорній ноті. Жіноча футзальна команда НПУ ім. Драгоманова збільшила виграшну серію до п'яти матчів.
fask.com.ua, НПУ, КІСІ, Драгоманова, женский футзал, киев, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, ФАСК, студентський футзал
Сталося те, чого, в принципі, варто було очікувати від матчу між лідером групи та її аутсайдером. Нажаль, господарі не змогли протистояти «вбивчій машині» в обличчі  НПУ ім. Драгоманова, яка вже не один тур «змітає» всіх на своєму шляху.
Першими до розгрому КНУБіА долучилися самі ж студентки даного університету: вже на першій хвилині Тетяна Альохіна відзначилася автоголом. Наступні шість хвилин господарки активно оборонялися і, не дивлячись на неймовірний тиск з боку гостей, змогли витримати напругу. Однак потім дівчата посипалися. Представниця НПУ ім. Драгоманова Марія Поліщук забила першою, пізніше до розгрому долучилася Вікторія Соломаха, далі у воротах розписалася Марія Васковець – і так майже всі по списку. Васковець так чи інакше брала участь ледь не в кожній результативній атаці, в тому числі, враховуючи їх завершення. До перерви рахунок став вже 0:7.

На початку другого тайму господарі порадували своїх вболівальників кількома небезпечними виходами у володіння суперника. Зокрема, Уляна Джурляк могла скоротити відставання, якби м’яч в наслідок її удару з лінії карної зони не влучив у штангу. Ще кілька хвилин «будівельники» не полишали надій бодай щось реалізувати. Однак їх намагання прорватися до воріт опонентів ще з самого початку зупинялися гостями. Наступний небезпечний момент біля рамки «помаранчево-білих» виник в кінці поєдинку, коли Ганна Мельник виводила Уляну Джурляк на ударну позицію. Проте, оборона і голкіпер «педагогів» спрацювали надійно. Не менш надійно спрацювала і атака: у ворота КНУБіА залетіло ще сім м’ячів. Маємо 0:14 - це новий рекорд команди НПУ ім. Драгоманова.

Автор: Ярослава Підвальна, ФАСК

Жіночий футзал. Чемпіонат Києва ФАСК 2014/2015.