ФАСК. Футзал. Вища ліга(жінки). "Драгоманівці" перемогли «грінченківців» / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

18.12.14
ФАСК. Футзал. Вища ліга(жінки). "Драгоманівці" перемогли «грінченківців»
17 грудня «Драгоманівці» на власному майданчику приймали колектив студентської команди Університету ім. Грінченка
fask.com.ua, НПУ, Грінченко, Драгоманова, женский футзал, киев, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, ФАСК, студентський футзал
Очна зустріч лідерів першості мала дати відповідь на запитання: хто ж перебуває у кращому функціональному стані й готовий тримати задану планку.

Команда Національного педагогічного університету ім. Драгоманова одразу активно розпочала й притиснула «грінченківців» до воріт -  масовані атаки «помаранчевих»  несли суттєву загрозу супернику. Не минуло й 4 хвилин, як «драгоманівці» відкрили рахунок – Марченко спокійно розібралася на лінії карного майданчика й точно пробила у кут. Через дві хвилини Ірина оформила «дубль», замкнувши простріл на дальній стійці. А ще через три обороти секундної стрілки Поліщук отримала передачу з центра й, розібравшись з захисниками, пробила «кіпера» «білих». «Драгоманівці» грали широко, застосовуючи свободу дій на фланзі й майже не випускали гостей з їхньої половини поля. Каруселі дівчат перед карним майданчиком нагадували стиль каталонської «Барси», й результат дій був схожим: Марченко й Поліщук ще до перерви відзначилися ще по разу й встановили рахунок 5:0 на користь господарів.

Після перерви малюнок гри не змінився: «драгоманівці» на класі тримали ниті поєдинку й на самому початку тайму Поліщук, забивши на 22 та на 23 хвилинах,  оформила «покер».  Не відставала від колеги й Марченко, яка відзначилася також ще двічі на 25 та 34 хвилинах. А що ж «грінченківці»? Складалося враження, що у відсутність головного тренера, «білі» не могли реагувати на зміни в ході матчу і, як наслідок, часто пропускали завдяки власним помилкам. Та все ж моментами «грінченківці» забирали м’яча до своїх ніг й проводили різкі контр-випади. В одній з таких атак й відзначилися Ошовська - Лідія на правому фланзі точно пробила у нижній кут. Та останнє слово залишилося за «драгоманівцями» - Дубицька й Марченко встановили остаточний рахунок матчу: 10:1. "Драгоманівки" поки що грають без поразок - і це добрий знак.

Автор: Бобр Денис, ФАСК

Жіночий футзал. Чемпіонат Києва ФАСК 2014/2015.
17 грудня 2014. Київ. СК "НПУ Арена".

Голи:
Марченко-5, Поліщук-4, Дубицька -- Ошовська

Попередження: Дубицька, Ващенко -- немає
Вилучення: немає

fask.com.ua, НПУ, Грінченко, Драгоманова, женский футзал, киев, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, ФАСК, студентський футзалfask.com.ua, НПУ, Грінченко, Драгоманова, женский футзал, киев, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, ФАСК, студентський футзал

SUPPORT OFFICIAL WEB-SITE:

«Беличанка» приглашает к сотрудничеству!

Теги: fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, Грінченко, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти
    Головна » 2014 » Грудень » 18 » ФАСК. Футзал. Вища ліга(жінки). "Драгоманівці" перемогли «грінченківців»

НПУ им. Н.П.Драгоманова Природне джерело ТМ «Причиста» Ера Медіа Громадська організація «АДВОКАТ» ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА Громадська організація «Нові обличчя» Транспортная компания ООО Транс Групп газета Украинский футбол Всеукраїнське громадське об'єднання ПРАВДА