ЧУ. Высшая Лига. Итоги 3-го тура / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

31.10.11
ЧУ. Высшая Лига. Итоги 3-го тура
Умань, Ятрань, женский футзал, киев, КДЮСШ Спартак, Черкассы, ИМС_ЧНУ, Луганск, Интрер

belichanka.com подводит итоги третьего тура национального первенства в Высшей лиге. Сенсация, борьба и разгром.

3-й тур в Высшем дивизионе растянулся на три дня. Стартовал он в пятницу 28 октября матчем в Киеве, а завершился в воскресенье, 30-го числа, в Полтаве. В трех матчах болельщики увидели все, что только может произойти на футзальных площадках: голы, пасы, большое количество фолов, предупреждения, удаления, незабитые пенальти, автогол, борьбу и кучу эмоций.

Все началось в Киеве:

По материалам "Футбола Уманьщины":
28 жовтня в Києві в спорткомплексі "Атлет", що на Дарниці, футболістки "Ятрані-Уманьферммаш-УДПУ" провели перший свій матч в чемпіонаті України з міні-футболу серед жіночих команд (вища ліга). Суперником був місцевий "Спартак", який минулого сезону посів третє призове місце і взагалі традиційно закінчує змагання з медалями різного гатунку.

І хоча свій останній матч у футболі (мається на увазі у футболі на великому полі) футболістки Уманщини провели рівно місяць тому (27 вересня перемогли в тому ж Києві 1:0 "Атекс"), все ж перший офіційний матч є першим офіційним матчем. "Ятрань-Уманьферммаш-УДПУ" місяць тренувалася в спортзалі, провела три контрольні матчі з чоловічими командами. Але хвилювання було відчутним. Та і суперник був цікавим та непростим.
А відтак матч розпочався обережно. Певну перевагу мали господарі. Оскільки гості обрали захисний варіант ведення гри, то спартаківки мали можливість більше контролювати м'яч. Хоча гра була загалом рівна. Моментів як для міні-футболу було дуже мало - суперники в захисті практично не помилялися. Але саме помилка при введенні м'яча з аута привела до єдиного голу в першому таймі. І забили його киянки. 1:0.
Футболісток Уманщини це не влаштовувало і вони ближче до перерви стали добавляти обертів. Тричі поспіль "Спартак" рятувала їх голкіпер. А перед самим свистком на перерву м'яч після удару Стець влучив у стійку. Так і пішли на перерву.

В роздягальні "Ятрані" не було жодної паніки. Команда навпаки заспокоїлася остаточно і повірила у власні сили. Правда, в перші три хвилини двічі нам посміхнулася фортуна - суперниці змусили затремтіти ворота, які бездоганно захищала того дня Наталія Аілінкий. Але поступово стала промальовуватися перевага гостей. Але їм все не таланило відігратися. Втім головне, що пішли гострі моменти біля воріт "Спартака". І Наталія Боярова, підключившись до атаки при розіграші аута, таки рахунок сквитала. Потім знову ряд нереалізованих моментів, коли вся лава "Ятрань-Уманьферммаш-УДПУ" хапалася за голову. Але удар Вікторії Музики вже змусив всіх на цій лаві радійсно підірватися на ноги! 1:2.
Але перевага в міні-футболі в один м'яч - це ніщо. І треба закріпити перевагу. Та теж марнотратство при реалізації моментів. Але свій гол Юлія Стець таки забила. Стало легше. До того ж перевагу в кінцівці матчу уманчанки мали більш ніж помітну. А відтак і здобули свою першу, історичну, перемогу!

Ятрань-Уманьфермаш УДПУ
"Спарта К КДЮСШ "Спартак" г. Киев
- "ФК "Ятрань-Уманьфермаш-УДПУ"  г. Умань- 1:3 (1:0)
28.10.2011 года.
г. Киев, СК "Атлет". Зрители - 50 чел.
Арбитры:
Хоботов Р. (Киев), Кандратьев Ю. (Киев)
Инспектор матча - Самохин В. (Киев)

КДЮСШ "Спартак" Киев :
Папенко, Сапон - Грязная, Кузовенко, Балан, Карпенко, Кирильчук, Игумнова, Сергиенко (к), Священко, Чередниченко, Шевцова, Дичко, Гнатюк
Тренер: Голоденко Ольга, Панченко Владимир

"
Ятрань-Уманьфермаш-УДПУ" Умань:
Аилинкий - Музыка, Скоринина, Шевченко, Боярова, Романив, Стець, Кучерява, Крепостная

Фолы: 7 (2) - 9 (4)

Следующими в туре сразились команды в Черкассах.
Глядя на результат, можно предположить, что борьба в матче была, да еще какая.
Черкассы, благодаря Бреус, вырываю победу у дебютанта лиги, который в очередной раз показал, что проходных игр с луганчанками не будет.

ИМС-ЧНУ ЧЕркассыФКЛ ИНтер Луганск
"ИМС-ЧНУ" г. Черкассы - "ФКЛ "Интер" г. Луганск - 3:2 (1:0)
29.10.2011 года. г. Черкассы, СК "Фотоприбор" -
Зрители - 50 чел.
Арбитры:
Маслов В. (Белая Церковь), Могилко О. (Фастов)
Инспектор матча - Зубко М. (Черкассы)

Голы:Богданова 35',36', Бреус 55' - Гребеник 44',45'
Нереализованный дабл-пенальти:   Супрунович 24', Волонтыр 28'
Предупреждение:  Бреус 58' - Запара 5'
Фолы: 4 (2) - 11 (7)

Матч в Полтаве завершил программу 3-го игрового дня, где местная"НИКА-ПНПУ" принимала лидера первенства "Беличанку НПУ" из Коцюбинского.
   Учитывая прошлогодние достижения этих команд и "исторические события", этот матч смело можно отнести к центральному в туре. Подогревали интерес к матчу и заявления главного тренера полтавчанок. Но слова словами, а все решал поединок и итоговые цифры на табло.