1/4 Кубка України: Біличанка перемагає дніпрянок і виходить до півфіналу / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

21.02.15
1/4 Кубка України: Біличанка перемагає дніпрянок і виходить до півфіналу
Два рази по сім і футзалістки Біличанки здобувають путівку у наступний раунд змагань + ФОТО
Беличанка, Днепропетровск, АМФУ, women's futsal, футзал, комітет жінок, анонс матча, Біличанка, Злагода, УДХТИ, Кудзиева, Колок
Цими днями футзальна Україна дізналася усіх півфіналістів розіграшу Кубку України з футзалу серед жіночих команд. На стадії 1/4 фіналу свої задачі вирішувала і наша футзальна команда - "Біличанка НПУ". Нагадаємо, що жереб звів наших футзалісток з командою "Злагода", яка на даний момент займає третю позицію у чемпіонаті і претендує на високі місця цього сезону.

Багато чого в цьому протистоянні вже вирішив перший матч, який команди провели минулого тижня. Саме у Дніпропетровську біличанки майже зняли всі питання про переможця пари, перемігши "Злагоду" - 7:3.

Перебіг подій матчу-відповіді мало чим відрізнявся від першого побачення цих команд. Вже з перших хвилин господарі поля захопили ініціативу і доволі швидко перевагу реалізували у позитивний результат. Павленко Олена та двічі Прокопенко Анна ще до 8 хвилини встановили впевнену перевагу -3:0, яку, ще у першому таймі, закріпила Шульга Анна - чітко реалізувавши пенальті - 4:0.

У другій половині зустрічі команди вже грали в своє задоволення, награючи молодь та новачків. Почали з'являтися гострі моменти і у гостей з Дніпропетровська. Найактивнішим гравцем яких стала Тараканова Валентина, яка мала мінімум 4-ри стовідсоткових моменти... Один з яких вона зуміла реалізувати на 50 хвилині. Та на цей момент рахунок у матчі вже був 6:1. До цього своє прізвище у протокол внесли Васковець Марія та ще раз Павленко Олена.
Запам'ятається цей матч і для юної біличанки - вихованки ДЮСШ Коденець Вікторії, яка дебютувала у дорослих змаганнях і одразу ж підкріпила це взяттям воріт, тим самим підбивши підсумок матчу -7:1.

Рахунок на табло ознаменував перемогу "Біличанки-НПУ", яка виходить у наступний раунд розіграшу Кубку України і на яку вже чекає її суперник з Харкова - "Merry Land-КДЮСШ8". Саме з харківчанками "біло-зелені" у двоматчовому двобої позмагаються за вихід у фінал національного кубку.

Беличанка КоцюбинскоеЗлагода
Дніпропетровськ
Біличанка НПУ (Коцюбинське) - Злагода (Дніпропетровськ) - 7:1 (4:0)
Жіночий футзал. Кубок України, 1/4 фіналу. Матч-відповідь. Перший матч - 7:3.
21 лютого 2015. Київ. СК "НПУ Арена". 100 глядачів

Голи:
Павленко 3,43, Прокопенко 6,7, Шульга 19, Васковець 48, Коденець 51 --- Тараканова 50

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська - Малишко, Павленко, Коденець, Шульга, Дубицька, Соломаха, Мартинюк, Васковець, Прокопенко, Поліщук.
Тренер – Колок Володимир.

Злагода:
Сумарокова, Свинаренко - Соболєва, Тараканова, Сухорукова, Аслаханова, Чорна, Іванова, Волошина, Козаченко.
Тренер - Кудзієва Олена.

Арбітри - Скоропад В., Січкар О. (всі - Київ).

Категорія: Новини кубку | Переглядів: 2606

Теги: Беличанка, АМФУ, Днепропетровск, УДХТИ, футзал, women's futsal, комітет жінок, анонс матча, Біличанка, Злагода
    Головна » 2015 » Лютий » 21 » 1/4 Кубка України: Біличанка перемагає дніпрянок і виходить до півфіналу