ЖІНОЧИЙ ФУТЗАЛ. УКРАЇНА - ІТАЛІЯ - 2:1 + ВІДЕО / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

29.11.15
ЖІНОЧИЙ ФУТЗАЛ. УКРАЇНА - ІТАЛІЯ - 2:1 + ВІДЕО
Свято футзалу у Львові. Україна - Італія: голи Дубицької і Форсюк принесли перемогу нашій збірній
женская сборная футзал, ФФУ, women's team Ukraine, україна, АФУ, жіноча збірна футзал, futsal, НТЗ, Колок, женская сборная, Italy, Azzurre

У другому товариському матчі між збірними командами України та Італії наші дівчата здобули мінімальну перемогу 2:1.

На черговий матч команди вийщли з солідним багажем інформації одна про одну. Тому говорити про домінування якоїсь з сторін не доводилось. Італійки традиційно подовгу контролювали м′яч, часто наважувались на дальні постріли. Але надійно в рамці воріт нашої команди діяла Бесідовська. Наші теж в захисті не відсижувались, застосовуючи при відборі високий пресинг. А коли сфера опинялась в ногах наших футзалісток, італійки притискались до власних воріт, даючи змогу суперницями проводити позиційні атаки. Здавалось, команди так і проведуть хоча б тайм в комбінаційній боротьбі, але ближче до екватору періоду гра пішла на зустрічних курсах, швидкості зросли, а відповідно і порушувати правила стали частіше (скоро цей факт зіграє злий жарт з Італією). А поки що наша команда забила - Ірина Дубицька перехопила круглого в центрі поля, протягнула його метрів 15 і потужно пробила з носка - рикошет дезорієнтував олкіпера наших гостей і Україна повела в рахунку! Хоча, не на довго... Фактично через одну атаку наші дівчата пропустили поперечний пас, і лідер атак суперника Помпоселлі пробила сильно і влучно, 1:1. Завдяки активній грі у відборі наша команда до кінця першого тайму мало що давала створити суперникові... Хоча, був таки шанс піти на перерву у статусі лідера, але голкіпер Італії впоралась з ударом з десятиметрової позначки від Шульги.

Сил на другий тайм у наших дівчат виявилось більше - підопічні Володимира Колка просто приголомшили суперника стартовим штурмом та активністю. Однак гості витримали натиск і ближче до середини другої половини вирівняли гру, щоб потім узяти її під свій контроль. Кілька разів нашим дівчатам добре діставалось від фізично сильних італійок, але українки щоразу витримували удар і йшли у контрнаступ. І коли здавалось, що гра так і завершиться без переможця, своє слово сказала Юлія Форсюк. Після відбору спрацювала комбінація Тітова - Бавзенюк - Тітова - Форсюк, гол вийшов дуже ефектним. А головне - він приніс нашій команді перемогу, якій зраділа уся Україна!