Жіночий футзал. ЧУ 13/14. Вища Ліга. Підсумки 8-го туру. / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

12.01.14
Жіночий футзал. ЧУ 13/14. Вища Ліга. Підсумки 8-го туру.
ЖЕНСКИЙ ФУТЗАЛ, ІМС, Ніка, Інтер, Надія, футзал, комітет жінок, АФУ, Біличанка, Уніспорт, жіночий футзал, УАБС, Ятрань
Пригадаємо події грудня. До вашої уваги огляд матчів 8-го туру Чемпіонату України з футзалу серед жінок (вища ліга).

В грудні 2013 року колективи вищої ліги провели матчі 8-го туру національної першості. Пригадаємо разом всі миттєвості поєдинків.

УАБС СумыЯтрань-Базис-УДПУ
УАБС-НБУ (Суми) -
Ятрань-Базис-УДПУ (Уманський р-н)
13 грудня на паркеті легкоатлетичного манежу з'ясовували стосунки команди УАБС НБУ та Ятрань-УДПУ-Базис.
Ще не встигли глядачі зайняти свої місця, як рахунок вже був 1:0. На 30-й секунді матчу гравці команди УАБС створили ідеальні умови Наталії Гуринець для забитого голу, чим і скористалася капітан. Далі гра йшла доволі спокійно: Ятрань тактично добре захищалась, а атакувальні дії не виходили. Але ближче до кінця першого тайму почали з'являтися моменти біля воріт Віри Філісюк, один з яких і завершився результативним ударом Анастасії Скориніної на 33-й хвилині. До речі, це її 12-й гол в чемпіонаті.
Початок другого тайму шокував місцеву публіку. Захист команди академії прогавив гравця уманської команди, що призвело до виходу один на один, де нашому голкіперу нічого не залишалось як сфолити. Вердикт суддів такий - фол останньої надії, червона картка для Віри Філісюк. Місце воротаря команди зайняла капітан - Наталія Гуринець. Нашій команді пощастило, що штрафний не був реалізований.
Дуже важко було місцевій команді у психологічному плані. Десь у середині другого тайму майстрині УАБС зуміли переламати хід гри - вони почали більше рухатись, більше боротись, що призвело до створення декількох моментів. Ключовою стала 60-а хвилина. Після того, як уманські футзалістки дивом не забили гол, пішла швидка контратака, яку гарматним ударом у дальній нижній кут (що став 7-м влучним ударом у чемпіонаті) завершила Вікторія Чакір. Крапку поставила Юлія Кочура на 67-й хвилині, добре зігравши на добиванні.
Досить важка перемога. Результат свідчить про те, що порушення Віри Філісюк було виправданим, адже було б надзвичайно важко виграти по такій грі і рахунку 1:2 на користь суперниць.

Ятрань-Базис-УДПУ (Уманський р-н) - 3:1 (1:1)
Жіночий футзал. 8-й тур чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
13 грудня. Суми. СК "УАБС". 700 глядачів

Голи: Гуринець 1', Чакір 60', Кочура 67' - Скориніна 33'

«УАБС»: Борщ, Філісюк - Гуринець (к), Пхенда, Чакір, Кічій, Дехтяр, Качура, Федорова, Кошлата, Левченко
Тренер – Олександр Ткаченко
«Ятрань»: Цикаленко - Боярова, Хачатрян, Романів, Зуєва, Матвієнко, Музика, Аілінкій, Скориніна, Сукач, Циганенко
Тренер – Пею Володимир

Арбітри - А.Івашина, І.Кравченко (обидва - Суми). Спостерігач арбітражу: О.Ігумнов (Суми)
Фоли: 5(3) – 7(2)
Попередження: Чакір 35 - Аілінкій 27, Хачатрян 39, Боярова 44, Скориніна 45
Вилучення: Філісюк 39 - немає

УАБС-НБУ (Суми) - Ятрань-Базис-УДПУ (Уманський р-н) - 3:1 (1:1)

НИКА - педуниверситетІМС-Уніспорт Київ
Ніка-ПНПУ (Полтава) -
ІМС-Уніспорт (Київ)

28 грудня, в спортивному залі педагогічного університету відбувся останній в цьому році офіційний матч жіночої футзальної команди "Ніка-ПНПУ". Полтавки на власному майданчику приймали одну з несподіванок цьогорічного сезону - столичну "ІМС-Уніспорт".
Якщо охарактеризувати сам матч, то в бойовій грі зійшлися дві непоступливі команди. Перші хвилини пройшли на високих швидкостях. Шальки терезів переважували то в одну, то в іншу сторону, але саме господарки першими відкрили рахунок в матчі. На 5-й хвилині Валерії Єрмоленко вдався сильний, а головне влучний, удар метрів з 8-ми, після якого футзальний снаряд влетів під поперечину воріт "Уніспорту".
Незважаючи на такий початок, гості з Києва і не думали здаватися. Кліпаченко та Сергієнко мали досить непогані можливості, аби зрівняти рахунок, але їхнім ударам не вистачило влучності (в одному з моментів гостей м'яч влучив у стійку). Тим часом полтавки організували дві швидкі контратаки, які повинна була завершувати голами Мочалова, однак Маргарита не змогла їх реалізувати.
Після перерви гості активізувалися, на певний час взяли в осаду володіння "Ніки", і у підсумку таки домоглися свого. Призначений за сумою порушень пенальті реалізувала Священко. Але останнє слово все одно залишилося за "Нікою". В одній із своїх останніх атак полтавки забили переможний м'яч, автором якого стала Мочалова.

Олег Дубина, doa.in.ua

Ніка-ПНПУ (Полтава) - ІМС-Уніспорт (Київ) -2:1 (1:0)
Жіночий футзал. 8-й тур
чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
28 грудня. Полтава. СК "ПДПУ". 150 глядачів

Голи:
Єрмоленко 5, Мочалова 55 - Священко 54

Полтава: Узол,
Івасенко - Шаповал, Лясковська, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, , Деркач, Шевела, Тиндик, Гайдук,Дударчук, Соловей, Мочалова
Київ: Сагайдачна, Романюк - Кліпаченко, Пуменко, Чередніченко, Холод, Дичко, Заплава, Кирильчук, Випасняк, Священко, Сергієнко

Головний арбітр - Дмитро Максимов (Харків)
Фоли: 10(4) - 10(5)
Попередження:
  Бабенко 18, Мочалова 30, Дударчук 50 - Кирильчук 65
Вилучення:
немає

Ніка-ПНПУ (Полтава) - ІМС-Уніспорт (Київ)

Беличанка Коцюбинское"Надія-ДЮСШ" м.Гребінка
Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - Надія-ДЮСШ (Гребінка)

Напередодні Нового року у футзальному клубі "Біличанка" панує робоча атмосфера. Після повернення з Чемпіонату світу багатьох гравців основи, команда зіграла пропущений матч чемпіонату України  з гребінківською "Надією". З 25 по 26 грудня команда дублерок з "Біличанки-2" має стартувати у відбірковому етапі Кубку України. Дівчата 2001-2002 р.н. з 28 грудня зіграють перший етап своєї першості України. А 29 грудня основний склад "Біличанки-НПУ" зіграє заключний матч першого кола чемпіонату у Херсоні з місцевим "Кристалом".  Як кажуть: "Спокій тільки сниться".
Але все ж дівчата вже відчувають і те, що новорічне свято вже близько. Так, наприклад, сьогодні перед матчем з "Надією" біличанки приміряли новеньку  ігрову форму, яку подарували чемпіонкам представники ГО "Нові обличчя", яку очолює відомий у Приірпінні меценат і громадський діяч Карплюк В.А. Ця громадська організація не байдужа до долі спортсменок Приірпіння і тому першою зробила для них чудовий новорічний подарунок. Він видався "фартовим" і біличанки у новій формі здобули перемогу, чим подякували за підтримку своїх партнерів з ГО "Нові обличчя".  Сподіваюся, вона стане додатковим стимулом до чемпіонства і у поточному сезоні.

Інфо, belichanka.com

Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - Надія-ДЮСШ (Гребінка) -19:0 (12:0)
21 грудня. Київ. СК "НПУ-Арена". 50 глядачів

Голи:
Павленко-6, Шеремет-2, Прокопенко-4, Ігнатенко-2, Марченко-2, Сидоренко А-2, Малишко

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська, Скрипленко - Павленко, Ігнатенко, Шеремет, Малишко (к), Прокопенко, Марченко, Васковець, Мартинюк, Сидоренко А.
Тренер – Колок Володимир.
Надія-ДЮСШ: Сухан, Чебаник - Соломаха, Цвіткова, Згура, Шевченко, Заріцька (к), Роздобудько
Тренер – Жила Володимир.

Арбітри
-
О.Омельченко, О.Ночовний (всі - Київ). Спостерігач арбітражу: В.Савицький (Бориспіль)

Злагода (Днепропетровск) - ФКЛ Інтер (Луганськ) - 5:0
Ще один поєдинок звітного туру завершився технічною поразкою луганчанок, які так і не змогли відвідати Дніпропетровськ.

Категорія: Новини чемпіонату | Переглядів: 3159

Теги: ІМС, Інтер, Ніка, Надія, футзал, комітет жінок, АФУ, Біличанка, Уніспорт, жіночий футзал
    Головна » 2014 » Січень » 12 » Жіночий футзал. ЧУ 13/14. Вища Ліга. Підсумки 8-го туру.