Жіночий футзал. ЧУ 13/14. Вища Ліга. Підсумки 11-го туру. / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

06.02.14
Жіночий футзал. ЧУ 13/14. Вища Ліга. Підсумки 11-го туру.
Лідери синхронно перемагають на виїзді. Вашій увазі підсумки 11-го туру Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд вищої ліги.
ЖЕНСКИЙ ФУТЗАЛ, ІМС, Ніка, Інтер, Надія, футзал, комітет жінок, АФУ, Біличанка, Уніспорт, жіночий футзал, УАБС, Ятрань

ФКЛ ИНтер ЛуганскЗлагода Днепропетровск
ФКЛ Інтер (Луганськ) - Злагода (Дніпропетровськ) - 2:5 (1:4)
Матч першого кола - 0:5
Жіночий футзал. 11-й тур чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
31 січня. Луганськ. СК Старт-2. 100 глядачів.

Голи:
Ярова 29,57 -- Тараканова 18, Сухорукова 27, Іванова 33, Підгорна 16,37
Нереалізований дабл-пенальті: Грєбєнік 67

ФКЛ «Інтер»: Гончаренко - Макаренко, Таратухина, А.Сенчіщева, О.Сенчіщева - Грєбєнік (к), Ярова, Кравцова, Сов'як, Кузьмак
Тренер - С.Бельцов

«Злагода»: Усенко - Щербатих, Соболєва (к), Усенко Я, Тараканова, Сухорукова, Аслаханова, Тепла, Іванова, Підгорна, Козаченко

"Надія-ДЮСШ" м.Гребінка Беличанка Коцюбинское
Надія-ДЮСШ (Гребінка) - Біличанка-НПУ (Коцюбинське)
Після новорічно-святкової паузи нарешті відновилися ігри Чемпіонату України. Нагадаємо, що перші матчі в 2014 році команди зіграли у минулі вихідні, в рамках 10 туру, але без урахування гри Біличанки з Кристалом, яка відбудеться пізніше. А ось нинішній суперник "біло-зелених" зазнав нещівної поразки у Полтаві з рахунком 4:21.
Очевидно, що підопічні Володимира Жили зробили певні висновки після попереднього матчу і вирішили реабілітуватися перед своїми глядачами, незважаючи, що в гості до них завітали чемпіонки з Коцюбинського. Дійсно приємно було бачити і палку підтримку місцевих жителів, які в цей день повністю запонили спорткомплекс "Локомотив".
ЧИТАТИ ПОВНИЙ ТЕКСТ>>

Надія-ДЮСШ (Гребінка) - Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - 1:9 (0:5)
Матч першого кола - 0:19
Жіночий футзал. 11-й тур
 чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
1 лютого. Гребінка. СК "Локомотив". 300 глядачів

Голи:
 Заріцька 56 - Прокопенко 4,33, Павленко 12,60,65,66, Мартинюк 32, Ігнатенко 35, Марченко 44

Надія-ДЮСШ: Чебаник - Соломаха, Цвіткова, Згура, Шевченко, Заріцька (к), Бара, Гуртовенко
Тренер – Жила Володимир.
Біличанка НПУ: Мельничук, Скрипленко - Павленко, Ігнатенко, Прокопенко
(к), Марченко, Васковець, Мартинюк, Дубицька, Зенько.
Тренер – Колок Володимир.

Арбітри
 -
Р.Стопа, О.Ночовний (всі - Київ). Спостерігач арбітражу: С.Тулепов (Полтавська обл.)
Фоли: 4(2) - 4(1)
  немає
Вилучення:
 немає

Ятрань-Базис-УДПУУАБС Сумы
Ятрань-Базис-УДПУ (Уманський р-н) - УАБС-НБУ (Суми)
Після тривалої паузи відновили свої ігри в чемпіонаті України серед команд вищої ліги наша жіноча команда. Виходячи з турнірної таблиці, "Ятрань-Базис-УДПУ" залишала за собою хібащо теоретичні шанси піднятися вище шостого місця, на якому перебуває на сьогодні. Але при цьому залишалася впевненість, що наша команда добряче може попсувати нерви будь-кому із квартету борців за 2-3 місця. Особливо вдома. Саме тому матч проти команди з Сум можна було очікувати як цікавий. В цьому ми не обманулися в своїх сподіваннях. Поєдинок вийшов цікавим і моментами драматичним. Але, нажаль, раділи після фінального свистка гості.
Розпочалася зустріч з обопільних атак. Кидалося в вічі, що сумчанки намагаються завдати удару поворотах при найменшій можливості. Їх не лякали ні відстань ні спротив опонентів. Більшість ударів були сильними, але їм бракувало точності. А коли мяч йшов у площину воріт, не помилялася Цикаленко. Господарі ж навпаки - намагалися чи не завести мяча у ворота. І на 12-й хвилині Романів зіграла індувідуально сильно і дуже настирно, що призвело до взяття воріт. 1:0. Але на 22-й хвилині гості відігралися. Простріл справа призвів до автогола. На що Скориніна майже тут же відповіла, догравши до кінця в епізоді біля чужих воріт - 2:1. Але піти на перерву, ведучи в рахунку, судилося гостям. Буквально за одну хвилину дублем відзначилася Федорова (в першому випадку ще варто згадати рикошет від Музики). Як по мені, то не заслужила наша команда піти на перерву, програючи. Наші дівчата добре провели стартовий та фінішний відрізки тайму. Але був провальний період в середині 35-хвилинки. Це і призвело до 2:3 на табло.
В другому таймі гра продовжилася на зустрічних курсах. Гострі моменти змінювали один одного. У однієї Скориніної було 4 чудових моменти, коли вона практично виходила сам на сам з воротарем. Але переграти Борщ Анастасії так і не вдалося. Був чудовий шанс у Боярової. Мала момент Романів. Апофіозом стала 58-ма хвилина. Анастасія Скориніна замикає простріл зліва і з метра влучає в ... штангу! Тут же в контратаці гості заробляють право на штрафний метрах в 10 від воріт. Чакир наважується на прямий удар. І Олена Цикаленко, яка до цього 4-5 разяв рятувала свою команду, відверто невдало зіграла. Замість 3:3 на табло стало 2:4... Команда господарів удар не витримала і буквально за хвилину ще два мячі влетіло в сітку її воріт. Гол Романів був більше з розряду "голів престижу".

Ігор Соболенко, umanfootball.com.ua

Ятрань-Базис-УДПУ (Уманський р-н) - УАБС-НБУ (Суми)- 3:6 (2:3)
Матч першого кола - 1:3

02.02.2014. Умань. СК УДПУ. 100 гл.

Голи: 1:0-Романів (13), 1:1-Боярова (автогол, 22), 2:1-Скориніна (23), 2:2-Федорова(29), 2:3-Федорова (29), 2:4-Чакір (58), 2:5 - Чакір (59), 2:6-Федорова (60), 3:6-Романів (64)

"Ятрань-УДПУ-Базис": Цикаленко - Боярова, Романів, Скориніна, Волонтир - Циганенко, Сукач, Зуєва, Музика, Матвієнко, Комар.
"УАБС НБУ": Борщ-Кичий, Чакир, Дехтяр, Федорова - Пхенда, Качура, Левченко, Филисюк.

Арбітри: Могилко О. (Фастів), Васьковський (Бровари)
Фоли: 10(5)-10(5)
Попередження: Волонтир (45) -- Левченко (64)