Жіночий футзал. ЧС 2013. УКРАЇНА - МАЛАЙЗІЯ - 18:1 (онлайн) / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

14.12.13
Жіночий футзал. ЧС 2013. УКРАЇНА - МАЛАЙЗІЯ - 18:1 (онлайн)
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ФУТЗАЛУ (ЖІНКИ) : УКРАЇНА - МАЛАЙЗІЯ.
Alcázar de San Juan, футзал, женский футзал ЧМ, мини-футбол, Испания, IV Torneo Mundial de Fútbol Sala, Ciudad, FIFA world cup womens futsal
14.12.2013
ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ФУТЗАЛУ (ЖІНКИ) : УКРАЇНА - МАЛАЙЗІЯ.

Вже завтра на нас очікує третій матч у групі проти збірної Росії (20:30), яка через декілька хвилин розпочне поєдинок проти Ірану.

40 хв- З ПЕРЕМОГОЮ!!! Першою перемогою на Чемпіонаті Світу 2013 року!!!

39 хв - Шаповал, Малишко, Горобець і Дубицька продовжують насідати на ворота "чорних"

38 хв - ГОЛЛЛЛ!!! Павленко встановлює новий рекорд Чемпіонатів Світу - 18:1!!!

37 хв - Прокопенко не реалізовує дабл-пенальті.

37 хв - 7-й фол - Малайзія.

35 хв - атаки на ворота Малайзії не завершуються. Постріли Прокопенко, Павленко...

34 хв - ГООЛЛЛ!!! Пас від Титової замкнула Кліпаченко - 17:1.

33 хв - ГОЛЛЛ!! Тим часом Горобець Аліна влучно пробила з-за меж штравного майданчика - 16:1

32 хв - залишається ще 3 голи до нового рекорду жіночих Мундіалів. Нагадую, що саме з малазійками українки встановили рекорд ЧС (17:0)

32 хв - ГОЛЛЛЛЛ!!! Єрмоленко з другої спроби, на добиванні, реалізовує 10-ти метровий. - 15:1.

31 хв - Повна перевага гостей з України! Малазійки не встигли за Титовою. 6-й фол і дабл-пенальті.

30 хв - На майданчику російські легіонери Форсюк, Горобець, Титова.

30 хв - ГОООЛЛЛЛ!!! Хет-трик Катерини Шеремет!!! 5-й фол Малайзія. - 14:1

29 хв - Малайзія продовжує дуже грубо грати. 4-й фол.

28 хв - ГОЛЛЛЛЛЛ!!!! Черговий дебютний гол у футболці збірної вже у Дубицької Ірини. - 13:1

28 хв - а в цей час росіянки готуються до свого першого матчу проти збірної Ірану.

27 хв - ГОЛЛЛЛЛЛ!!! Дебютний м"яч за збірну на рахунку Кліпаченко Анастасії!!! - 12:1

26 хв - Павленко Олена вже у грі. На майданчику разом з нею Дубицька, Кліпаченко і Шеремет

25 хв - 3-й фол - Малайзії і знову ця ж сама азіатка збиває Єрмоленко...

25 хв - 2-й фол - Малайзія - жовта картка.

24 хв - ГОЛЛ!! Ось і Євгенія Шаповал відзначилася, зігравши вміло на добивання, після гарматного пострілу ГОробець - 11:1

24 хв - Малазійки грають на відбій. Горобець не встигає замкнути передачу з флангу.

23 хв - 1-й фол - Малайзія, 1-й фол - Україна. Єрмоленко змінює Прокопенко

23 хв - одрау ж Форсюк хотіла допомогти відзначитися і Прокопенко Анні, алі пас видався занадто сильним.

22 хв - ГОЛЛЛЛ!!! Форсюк повертається!!!! Юля забиває свій гол після дворічної паузи у збірній!!! -10:1

22 хв  - отрумає травму Павленко, її змінила Форсюк.

21 хв - ГОЛЛ!!! Павленко спокійно замкнула дальню стійку після прострілу Прокопенко - 9:1

21 хв - ми розпочинаємо другий тайм. Українки грають у такому складі: Бесідовська - Прокопенко, Малишко, Горобець, Павленко.
------------------------------------------------------
20 хв - ПЕРЕРВА. 8:1 після першого тайму.

19 хв - Прокопенко з гострого кута дуже прицільно била в дальній кут, та в останній момент кіпер зреагувала на цей удар.

18 хв - вболівальники закликають  "жовто-синіх" продовжувати забивати.

17 хв - ГОЛЛЛЛЛ!!! Горобець Аліна нарешті нагадала всім, що не даремно її визнавали найтехнінішим гравцем України - 8:1

17 хв - зміна голкіперів УКраїни - Бесідовська Наталя у грі

17 хв - ухх... оплески на свій рахунок отримала Шеремет, яка хотіла дотепно перекинути кіпера

17 хв - дальній постріл Прокопенко - вище.

16 хв - повна перевага збірної України. Момент за моментом втрачають наші дівчата. Горобець змінює Дубицьку.

15 хв - ГОГОООЛЛЛЛЛ!!!! Павленко Олена розібралася на квадратному метрі з захисниками і відправила м"яч повз кіпера - 7:1.

14 хв - отдразу небезпека у воріт суперниць, та удар Дубицької заблокували захисники.

14 хв - змінка у України - Дубицька, Малишко, Павленко і Шеремет у грі

13 хв - а ось і ГОЛЛЛЛЛЛ!!! Гол записує на свій рахунок Єрмоленко Валерія!!!! 6:1

13 хв - аййй... пас Титової, удар Форсюк - стійкааа

12 хв - 4-й фол - Малайзія. Фол на Титовій поблизу воріт.

12 хв - 3-й фол - Малайзія

11 хв - дальній постріл азіаток різко змінився на момент у Форсюк, але без результату.

11 хв - ось так... цей штрафний видався результативним - і Малайзія також забиває свій перший гол на Мундіалі. - 5:1

11 хв - 1-й фол - Україна. У наших пішла змінка

10 хв - ГООЛЛЛЛЛЛ!!!! Зв"язка Малишко-Дубицька знову принесла результат - 5:0 (гол Малишко)

10 хв - все спокійно і все за нашим сценарієм, а на поле гоуються вийти: ФОрсюк, Титова, Шаповал, Єрмоленко

9 хв - тренер Малайзії одразу бере тайм-аут.

9 хв - ГООЛЛЛЛ!!!! Знову відзначається наш капітан - Малишко Катерина після пасу Дубицької! - 4:0

8 хв - ГОЛЛЛЛ!!!! Малишко зігравши на випередження, переправляє кулю у ворота - 3:0!

8 хв - на полі Дубицька, Прокопенко, Малишко, Шеремет.

7 хв - два постріли на точність від Титової не принесли успіху українкам

6 хв - Малайзія грає в доволі агресивний футзал. "Чорні" втратили шанс відзначитися, в останній момент Форсюк підстрахувала кіпера.

5 хв - у грі Титова, Форсюк, Горобець, Шаповал. 2-й фол Малайзія

4 хв - вихід один на один у малазійок, та впевнено загрозу відвела Мельничук

4 хв - ГОЛЛЛ!!! Шеремет після пасу Горобець - 2:0 !!!

3 хв - гарний постріл Прокопенко після розіграшу кутового, але повз ворота.

3 хв - Павленко не попадає у ворота. Перевага повністю на українській стороні. Пішли зміни - Горобець на Павленко

2 хв - ГГООЛЛЛЛ!!!! Дебютний гол на Мундіалі 2013 року для України !!! Шеремет Катерина, розігравши чудову комбінацію, результативно завершила атаку!!! 1:0

2 хв - дальній постріл азіаток - Мельничук на місці

1 хв - 1-й фол - Малайзія

1 хв - перша атака українок завершилася безрезултативно - Павленко не змогла перевести м"яч після прострілу Малишко.

0 хв - розпочинають малазійки

19:26 - "Ще не вмерла України ні слава, ні воля...." - вперед дівчата!!!

19:25 - лунає гімн Малайзії

19:24 - представлення збірних...

19:23 - збірні УКраїни та Малайзії з"являються на майданчику. Приємно, що на трибунах є і підтримка наших дівчат!!!

19:16 - Команди готові до виходу...

19:01 - Стартові склади. Україна: Мельничук - Прокопенко, Малишко, Шеремет, Павленко. Малайзія: Хабіб - Рашід, Мохд, Шаік, Сані.

19:00 - Збірна України другий свій матч зіграє в жовтій, а Малайзія - у чорній формі.

18:40 - Доброго вечора прихильникам спорту. Ми розпочинаємо нашу другу трансляцію з Чемпіоната Світу. Після поразки в першому турі від чемпіонів світу, підпочні Володимира Колка будуть намагатися реабілітуватися у матчі проти Малайзії, який почнеться о 19:30 за київським часом

3 Марьяшка • 21:41, 14.12.13
    Умнички так держать)))) я в вас верю!!!!! Мысленно с вами)
    4 Alex • 22:00, 14.12.13
    Серега ...ну а после, после приезда будет видео??? Вы хоть на телефон может снимайте)))) Хотелось бы видео все таки посмотреть!!!
    5 NovikovSergey • 22:04, 14.12.13
    Самое смешное, что видео они снимают профессионально, а вот трансляцию делать отказались!
    7 Alex • 22:06, 14.12.13
    Хорошо, ну а у тебя оно будет????!!! Это же ЧМ.
    6 Alex • 22:05, 14.12.13
    Ура ура ура)))) smile И Валерия умничка!!!
    8 Alex • 22:32, 14.12.13
    думаю будет 21-1))
    9 Алла • 22:41, 14.12.13
    Девченки! Вы - лучшие!Молодцы....мы в Вас верим.....
    10 Alex • 22:47, 14.12.13
    Ааааа, 2- гол Валерии good
    11 Alex • 22:58, 14.12.13
    Дааа, это победа - детка. Будто побывал там  smile
    12 ВПШ • 23:02, 14.12.13
    Поздравляю с победой!!!!! Вы молодцы!!!!!!!!!!!!
    13 Марьяшка • 23:20, 14.12.13
    ПОЗДРАВЛЯЮ МОЛОДЧИНКИ)))))))я за вас рада, удачи в следушей игре))))
    14 Dreamer • 23:32, 14.12.13
    Поздоровляємо українську збірну з перемогою! Дівчатка, збережіть, будь ласка, цей стан куражу і свободи  на завтрашню гру. Ви ж можете, коли не боїтесь, але будьте й обережними, бо вони дуже самовпевнені.
    15 Снег • 23:41, 14.12.13
    Молодцы девченки!
    Держитесь и настраивайтесь на завтрашний матч!
    2 хет-рика - это то, что нам нужно и завтра!
    16 из Одессы • 23:52, 14.12.13
    вы туда только рекорд поехали ставить?смешно бить лежачего!
    17 Kinder • 01:56, 15.12.13
    Я думаю это установка тренера. Девочки просто выполняли задачу.
    Это опять же к вопросу о законах спорта.
    В прошлом году вылетели, но поставили рекорд и в этом по этой же системе, привычка с Чемпионатов Украины.
    НИ ОДНА СБОРНАЯ НЕ ЗАБИВАЛА СТОЛЬКО МАЛАЙЗИИ, НЕ ОТ ТОГО ЧТО НЕ МОГЛИ, А ИСХОДЯ ИЗ СПОРТИВНЫХ ПРИНЦИПОВ.
    18 ВПШ • 02:01, 15.12.13
    для Одессы. Они там чтобы играть и побеждать. Меньше смеха, а больше уважения к тем кто несмотря ни на что, готов выкладываться на все 200% на площадке за свою страну и даже за тех, кому смешно!!!!! Очень жаль что Вам смешно, а должны гордиться нашей командой.
    1-15 16-26

Теги: Alcázar de San Juan, футзал, женский футзал ЧМ, мини-футбол, Испания, Ciudad, IV Torneo Mundial de Fútbol Sala, FIFA world cup womens futsal
    Головна » 2013 » Грудень » 14 » Жіночий футзал. ЧС 2013. УКРАЇНА - МАЛАЙЗІЯ - 18:1 (онлайн)