Жіночий футзал. ЧС 2013. УКРАЇНА - БРАЗИЛІЯ - 0:6 (онлайн) / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

14.12.13
Жіночий футзал. ЧС 2013. УКРАЇНА - БРАЗИЛІЯ - 0:6 (онлайн)
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ФУТЗАЛУ (ЖІНКИ) : УКРАЇНА - БРАЗИЛІЯ.
Alcázar de San Juan, футзал, женский футзал ЧМ, мини-футбол, Испания, IV Torneo Mundial de Fútbol Sala, Ciudad, FIFA world cup womens futsal

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ФУТЗАЛУ (ЖІНКИ) : УКРАЇНА - БРАЗИЛІЯ.

- Вже сьогодні наші дівчата проведуть другий поєдинок у группі Б. О 19:30 українки зіграють зі збірною Малайзії.

40 хв - ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК. Україна - Бразилія - 0:6. Перше історичне побачення з всесвітніми чемпіонами видалося безрезультативним.

40 хв - контр-випад України - простріл Титової, м"яч попадає в руку захиснику Бразилії, та судді мовчать. .

39 хв - другий фол - Україна

38 хв - Зміна голкіперів України - Бесідовська змінила Мельничук і одразу увійшла в гру, продемонструвавши свої навички. На полі Дубицька, Кліпаченко, Малишко, Титова

37 хв - вихід на побачення з кіпером у Форсюк, але 1-й номер Бразилії перша на м"ячі.

37 хв - оххх момент... триходівка ТИтова- Горобець-ФОрсюк завершилась ударом вище воріт

36 хв - а в цей момент пішла атака і Лусилия робить рахунок - 0:6

35 хв - відповідь українок, але Титова в останній момент забарилася з пасом.

34 хв - дуже гострий контр-випад пропустили українки, та на щастя Силена вдарила повз ворота.

34 хв - гра на половині поля Бразилії.

33 хв - Мельничук організувала атаку.. пас на Шаповал, вихід на удар, та, на жаль, в руки голкіперу.

32 хв - нічого особливо не відбувається. У нас чергові зміни - Шаповал змінила Шеремет

31 хв - українки розгадують наміри суперниць.

30 хв - Ермоленко, Горобець, Титова і Шеремет в ці хвилини намагаються переломити хід подій.

29 хв - гарматний постріл Ваннеси виносить з воріт наш капітан Малишко

29 хв - перший фол - Україна. Ваннеса поряд з м"ячем.

28 хв - Павленко виходить один на один з кіпером, але замість удару відпустила далеко м"яч

28 хв - Павленко змінила Титову. М"яч у наших дівчат.

27 хв - чудова реакція Мельничук - і м"яч пішов на кутовий.

26 хв - українки не поступаються зовсім. Боротьба на кожному клаптику поля. Але латиноамериканки все ж наносять постріли.

25 хв - а ось вам і Ваннеса.. в три дотики обрізала нашу оборону - 0:5

25 хв - Мельничук - надійно !!!

24 хв - на майданчику Форсюк, Шеремет, Малишко, Титова.

24 хв - момент у Бразиліії - на місці Мельничук. Поки все дуже жваво і з перевагою наших дівчат.

23 хв - момент у Ермоленко і Шаповал, але поки без результату.

22 хв - і знову Горобець - теперь з лівого флангу, удар- кутовий.

22 хв - контроль вже у наших дівчат.

21 хв - ухх, момент у Горобець. Аліна прорвалась по правому флангу і націлено била в дальній кут, але сантиментри віддалили нас від першого забитого м"яча.

21 хв - на полі Шаповал, Ермоленко, Горобець, Титова.

21 хв- розпочався другий тайм сьогоднішньої зустрічі.
--------------------------------------------------------------------

20 хв - та в цей час лунає сирена - 0:4 підсумок першого тайму

19 хв - Шаповал змінила Форсюк. Удар з гострого кута від Ермоленко Жозі не втримала - кутовий.

18 хв - на майданчику Горобець, Ермоленко, Форсюк, ТИтова.

17 хв - Титова змусила помилитися Силену. Аут наших. Удар Титової - кутовий

17 хв - не такий страшний вовк, як його малюють...

16 хв - націлений удар Титової, але прямо в руки кіперу Жозі

16 хв - українки нарешті почали більш розкуто себе почувати. Прорив Форсюк, фол. 5-й фол - Бразилія

16 хв - і знову Прокопенко відзначилася. На цей раз на ній порушили правила - 4-й фол - Бразилія

16 хв - чудовий простріл Прокопенко ніхто не замкнув на дальній штанзі.

15 хв - небезпечний прорив Прокопенко блокують. В гру увійшла Дубицька

14 хв - гра повністю проходить на нашій половині. Бразилія користується широкими передачами.

13 хв - видно, що дівчата не справилися з хвилюванням і не встигають лише на секунду за своїм суперником.

12 хв - Нічого особливого, але Бразилія народжує ще один гол - 0:4

10 хв - 3 фол - Бразилія. Титова чудово виходить на удар, але повз ворота.

9 хв - тайм-аут бере Україна. Так, недостатньо в нас вміння грати проти такого суперника, та й рівень підготовки зовсім різний.

8 хв - ааййй.. прикро, але після рикошету м"яч в третє влітає в наші ворота - 0:3

7 хв - на полі Горобець, ПРокопенко, Тітова, Малишко. Контроль Бразилії, але і вони вміють помилятися. Контр-наступ не вдався у українок

6 хв - Україна дуже низько сіла до своїх воріт. Момент за моментом у чемпіонок

5 хв - Бразилія катає м"яч на нашій половині поля

4 хв - на полі з"явилися Павленко и Малишко замість Форсюк-Горобець

4 хв - 0:2 - все дуже просто, але ми пропускамо вдруге. Лусилию загубили на дальній штанзі

3 хв - гра без особливої переваги. Україна 1 фол, Бразилія 2

2 хв - 0:1 перша атака бразилії завершилася голом!

2 хв - вихід два в один Горобець - ФОрсюк - голкіпер на місці.

12:57 - намагаюсь створити ВІДЕО своїми силами

12:40 - стартові склади команд: Україна: Мельничук - Титова, Горобець, Форсюк, Шеремет. Бразилія: Жозі - Силене, Ваннеса, Аманда, Лусилиа

12:39 - команди вийшли на розминку. На жаль, відеотрансляцію іспанці вирішили не робити.

12:30 - Іран переміг Малайзію - 11:0

12:22 - сьогодні Україна зіграє в жовтій, а Бразилія - в синій формі

12:15 - В той час, поки наші дівчата готуються до матчу, на головній спортивній арені відбувається поєдинок Іран-Малайзія. За 8 хвилин до закінчення матчу іранки перемагають 10:0.

12:10 - Доброго дня, шановні вболівальники футзалу. Вітаємо вас з іспанського містечка Сьюдат-Реал, де вже менше ніж за годину, свій перший поєдинок на Чемпіонаті Світу з футзалу проведе жіноча збірна України. Суперниками наших дівчат стануть триразові володарі світового трофею - фтзалстки Бразилії.

SUPPORT OFFICIAL WEB-SITE:

«Беличанка» приглашает к сотрудничеству!

Теги: Alcázar de San Juan, футзал, женский футзал ЧМ, мини-футбол, Испания, Ciudad, IV Torneo Mundial de Fútbol Sala, FIFA world cup womens futsal
    Головна » 2013 » Грудень » 14 » Жіночий футзал. ЧС 2013. УКРАЇНА - БРАЗИЛІЯ - 0:6 (онлайн)

НПУ им. Н.П.Драгоманова Природне джерело ТМ «Причиста» Ера Медіа Громадська організація «АДВОКАТ» ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА Громадська організація «Нові обличчя» Транспортная компания ООО Транс Групп газета Украинский футбол Всеукраїнське громадське об'єднання ПРАВДА