Жіноча збірна на мінорній ноті залишає Мундіаль / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

19.12.13
Жіноча збірна на мінорній ноті залишає Мундіаль
Жіноча збірна повертається додому. Українки завершили свої виступи на Чемпіонаті Світу поразкою від Ірану.
Alcázar de San Juan, футзал, женский футзал ЧМ, мини-футбол, Испания, IV Torneo Mundial de Fútbol Sala, Ciudad, FIFA world cup womens futsal

Жіноча збірна України з футзалу завершила свої виступи на чемпіонаті світу, який проходить в Іспанії. У заключному поєдинку групового етапу « жовто -сині» програли збірній Ірану.

Підопічні Володимира Колка краще провели стартові хвилини зустрічі, але саме вони пропустили першими. На четвертій хвилині відзначилася Ардалані, яка здорово пробила в дальній кут. Пропущений гол не збентежив українок. Вони продовжили гнути свою лінію , контролювати м'яч, от тільки до небезпечних ударів по воротах Ірану справу не доводили. Іранки, в свою чергу, гостро контратакували, і незабаром подвоїли свою перевагу - дубль оформила Ардалані. Після цього команди обмінялися небезпечними атаками. Україна продовжувала більше володіти м'ячем, але Іран в атаці вижимав максимум з мінімума. У підсумку це призвело до третього взяття воріт «жовто -синіх». На перерву команди пішли за рахунку 3:0 на користь іранок .

У другому таймі глядачі також побачили три забитих м'ячі. Два з них провели українські дівчата, однак, зробили вони це вже за рахунку 0:4 на користь суперниць. Спочатку після розіграшу штрафного м'яч у ворота збірної Ірану відправила Юлія Форсюк, а за дві хвилини до закінчення матчу іранського воротаря засмутила Аліна Горобець.

Роман Мальчевський, footboom.com

Таким чином, збірна України завершила груповий етап на четвертій позиції і повертається додому з підсумковим шостим місцем у турнірі.