В матчі-відповіді знову сильніші біличанки / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

29.05.14
В матчі-відповіді знову сильніші біличанки
Реваншу не вийшло. Черговий матч резервістів Біличанки зі спортивними журналістами завершився перемогою дівчат
журналісти, Беличанка, Football.ua, футзал, like, спорт, belichanka, Біличанка, женский_футзал, futsal
Рівно тиждень минув з останнього побачення цих команд на "НПУ Арені" і ось вони знову зійшли в очному двобої. Спортивні журналісти були налаштовані дуже рішуче, щоб взяти реванш за попередню поразку. Такий настрій швидко втілився в результат і вже на перших хвилинах дівчата пропустили два м"ячі. Треба відмітити, що перший тайм пройшов у напруженій боротьбі і хто стане переможцем - було важко спрогнозувати.
Та, незважаючи на такий неприємний старт дівчата зуміли вирівняти гру і зрівняти рахунок, а до завершення першого періоду, завдяки автоголу, вийти у перед. Журналісти спромоглися лише скоротити відставання до мінімуму - 4:3.

Друга половина зустрічі
вийшла ще більш результативнішою, але на цей раз більшість своїх голів забивали саме біличанки. На дев"ять влучних постріли дівчат, чоловіки відповіли лише двічі і в підсумку зазнали поразки. Реваншу не вийшло, але колектив футбол.юа не полишає надій на позитивний результат і вже очікує наступної нагоди зустрітися на футзальному майданчику з дівчатами з "Біличанки".

Інфо, belichanka.com

Беличанка КоцюбинскоеФутбол.юа, football.ua, лого
Біличанка-2 - Журналісти (football.ua) - 13:5 (4:3)
28 травня. Київ. СК "НПУ-Арена". Товариська зустріч

Голи: Полодюк, Дубицька-3, Ігнатенко-3, Марченко-2, Сидоренко Т-2, Коденець, автогол

Біличанка НПУ: Скрипленко, Ващенко - Дубицька, Марченко, Васковець М, Васковець К, Коденець, Сидорненко Т, Мартинюк, Зенько, Полодюк, Ігнатенко

Категорія: Новини команди | Переглядів: 2537

Теги: Беличанка, журналісти, Football.ua, футзал, like, belichanka, спорт, Біличанка, futsal, женский_футзал