ФАСК. Футзал. Вища ліга (жінки). НПУ - НУФВСУ-НУХТ - 4:2 / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

02.12.14
ФАСК. Футзал. Вища ліга (жінки). НПУ - НУФВСУ-НУХТ - 4:2
1 грудня відбувся перший матч чемпіонату Києва з футзалу серед жіночих студентських команд між колективами НПУ та НУФВСУ-НУХТ
fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, НУФВСУ, студенты, ВУЗ, КНУБіА, ФАСК, НУФВСУ-НУХТ, Київ, чемпионат
У спорткомлексі НПУ ім. Драгоманова відбулася перша зустріч Першого жіночого чемпіонату серед студентських команд під егідою ФАСК. Прийшло доволі багато вболівальників, тому атмосфера була справді футбольна. Зустрічались команди, які, швидше за все, будуть боротися за найвищі місця в цій першості. Господарі поля футболістки НПУ ім. Драгоманова приймали свого роду дрім-тім з двох університетів: Університету фізичної культури та Університету харчових технологій НУФВСУ-НУХТ.

Матч розпочався активно, але без великої кількості гольових моментів. На 5-й хвилині лідер команди господарів Шульга мала свій перший момент, але пробила у голкіпера. Одразу ж контрнаступ від гостей - вихід на рандеву, під час якого форвард НУФВСУ-НУХТ не змогла переграти воротаря господарів. Двічі за декілька хвилин з дальньої дистанції пробивала Дичко, але повз ворота. Перший тайм закінчився нулями, але всі розуміли, що у другому ми все ж таки побачимо голи.

І справді, вже на першій хвилині другого тайму Дичко дальнім пострілом у нижній кут виводить гостей вперед. "Педагоги" не засмутилися і побігли відіграватися. Вже через 2 хвилини Дубицька, після зміщення у центр, потужно пробила, голкіпер не зуміла зафіксувати м’яч і на добивання вдало зіграла Шульга. З 26-28 хвилину господарі мали три 100% моменти, двічі виручала воротар НУВФСУ-НУХТ - Романюк. Та вже в наступному моменті вона була безсила: після передачі з лівого флангу Шульга була спритніша за захисника і пробила в верхній дальній кут. Тренер гостей взяла тайм-аут. Та після поновлення гри "червоні" пропустили ще один гол, який повністю засмутив команду НУВФСУ-НУХТ. На цей раз необачно зіграла воротар -
далеко вийшовши з воріт. Цим моментов чітко скористалася Дубицька, закинувши кулю їй за комірець.
Інтрига могла і відродитися, адже в середині другого тайму у НПУ Драгомонова вже було 4 фоли, але господарі заспокоїли гру, і перейняли ініциативу у свій бік. І вже на 38-й хвилині Шульга ударом з розвороту оформила хет-трик. Та це ще був не останній гол у сьогоднішньому матчі - Дичко на останній хвилині після виходу віч-на-віч забила другий м’яч гостей. В підсумку 4:2 на користь "педагогів".

Автор: Максим Мустафінов

fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, НУФВСУ, студенты, ВУЗ, КНУБіА, ФАСК, НУФВСУ-НУХТ, Київ, чемпионат  fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, НУФВСУ, студенты, ВУЗ, КНУБіА, ФАСК, НУФВСУ-НУХТ, Київ, чемпионат

Жіночий футзал. 1-й тур Чемпіонату Києва-2014/2015, вища ліга.
1 грудня 2014. Київ. СК "НПУ Арена".

Голи:
Шульга 23,28,38, Дубицька 29 -- Дичко 21,40

НПУ: Ващенко - Дубицька, Шульга, Попаденко, Зеленська, Зенько, Марченко, Поліщук, Васковець, Соломаха, Мартинюк, Сидоренко.
Тренер – Колок Володимир.

НУФВСУ-НУХТ: Романюк, Усова - Дичко, Кліпаченко, Випасняк, Пушенко, Кирильчук, Голуб, Волосатова, Дубина, Васильченко, Канівець, Вознесенська .

Категорія: Новини з турнірів | Переглядів: 3169

Теги: fask.com.ua, НПУ, НУФВСУ, Драгоманова, женский футзал, киев, студенты, ВУЗ, КНУБіА, ФАСК
    Головна » 2014 » Грудень » 2 » ФАСК. Футзал. Вища ліга (жінки). НПУ - НУФВСУ-НУХТ - 4:2