ФАСК. Футзал. Кубок Києва(жінки). НПУ Драгоманова у фіналі / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

05.04.15
ФАСК. Футзал. Кубок Києва(жінки). НПУ Драгоманова у фіналі
У півфінальному матчі кубку Києва футзалістки університету ім. Драгоманова здобули перемогу над суперницями з «КПІ»
ФАСК, футзал, fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, Біличанка
фото з архіву
Півфінал кубку серед жіночих команд проходив у залі КПІ, де зустрілися футболістки «КПІ» і університету ім. Драгоманова.  З самого старту поєдинку неймовірний натиск гостей призвів до двох м’ячів за 70 секунд. Спочатку Марія Поліщук викотила під удар  капітану команди Ірині Дубинській, яка забила під поперечину. Потім сама Марія, запресингувавши захисницю КПІ, відібрала м’яч і пробила повз кіпера. Драгоманівки чудово контролювали м’яч і постійно проходили редути суперника.

На 6-й і 7-й хвилині двічі відзначилась Ганна Сидоренко. Першим голом вона замкнула багатоходівку, а другий Сидоренко забила завдяки індивідуальній майстерності   - Ганна пройшла всю оборону і пробила воротаря КПІ. Тиск на ворота Імрюхіної продовжився і якщо на 12-й хвилині «КПІ» врятувала поперечина, то за хвилину Ганна Сидоренко знову забила з пасу Вікторії Соломахи. Перший небезпечний момент у КПІ на 14-й хвилині  створила самостійно Настя Скляр своєю активністю на чужій половині. Вона відібрала м’яч  у  захисника і пробила у дальній нижній кут, але м’яч пройшов повз ворота. За хвилину відповідь від драгоманівок - дві Марії переграли оборону суперниць: Васковець забила з пасу Поліщук. На 16-й сольний прохід  Ганни Сидоренко і чудовий пас,який замкнула Марія Поліщук.  На 18-й хвилині стовідсоткову нагоду втратила Анастасія Скляр, вона вийшла на рандеву з голкіпером університету ім. Драгоманова, але не влучила у ворота. На 20-й хвилині Дар’я Зеленська встановила рахунок першого тайму  9-0 на користь драгоманівок.

Другий тайм видався більш конкурентним і вже на 22-й хвилині атака КПІ увінчалася голом. Настя Скляр пробила у стійку, а Наталя Курдус була першою на добиванні. «Драгоманівки» знову взяли м’яч під контроль, але на цей раз їм бракувало  точності і фарту у завершальній стадії, а господарі залу іноді ловили суперниць на контратаках. На 24-й дуже небезпечна контратака у КПІ згасла через неточний пас, а на 28-й хвилині під час виходу тет-а-тет  Настя Скляр двічі пробила у голкіпера. На 32-й Вікторія Соломаха чудова пройшла двох захисників і пробила у нижній кут. За 6 хвилин до кінця арбітр зафіксував п’ятий командний фол у драгоманівок і у вболівальників жевріла надія на пенальті у їх ворота, але до фінального кінця футболістки університету ім. Драгоманова діяли дисципліновано і не фолили. На 34-й хвилині Настя Скляр вивела Тамару Бурханову на ударну позицію і та переграла голкіпера ударом у нижній кут. На останній хвилині двічі відзначилась Сидоренко, на її рахунку 6 голів. Перший раз вона забила на добиванні,а у другому випадку  замкнула навіс головою, що не часто трапляється у футзалі.  У фіналі зустрінуться лідери чемпіонату  НУФВСУ-НУХТ та НПУ ім. Драгоманова.

Автор: Максим Мустафінов, ФАСК

ФАСК, футзал, КПИ , fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, Біличанка
Жіночий футзал. Кубок Києва ФАСК 2014/2015. 1/2 фіналу
31 березня 2015. Київ. СК "КПІ".

Голи:
Курдус, Бурханова -- Сидоренко-6, Дубицька, Соломаха, Зеленська, Васковець, Поліщук-2

Попередження: немає
Вилучення: немає

Copyright © 2015
FC Belichanka.com

Категорія: Новини з турнірів | Переглядів: 3911

Теги: fask.com.ua, НПУ, Драгоманова, женский футзал, киев, футзал, студенты, КПИ, ВУЗ, ФАСК
    Головна » 2015 » Квітень » 5 » ФАСК. Футзал. Кубок Києва(жінки). НПУ Драгоманова у фіналі