«Біличанка» виходить у лідери чемпіонату України / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

30.11.13
«Біличанка» виходить у лідери чемпіонату України
Беличанка, Коцюбинське, АМФУ, ИМС-Униспорт, женский футзал, Біличанка-НПУ, жіночий футзал, Колок Володимир
Центральний поєдинок першого кола завершився впевненою виїздною перемогою «Біличанки-НПУ» над «ІМС-Уніспорт».

Локомотивом, який не можливо було спинити, в цей день стали гравці «Біличанки». Центральну битву першого кола очікували, як по-справжньому цікаве протистояння 20-го чемпіонату України. На жаль, такий ажіотаж розвіявся вже після двох стартових хвилин. Гравці «ІМС-Уніспорт» виглядали помітно  розгубленими і увесь перший тайм пройшов під диктовку коцюбинчанок.
Напруга біля воріт киянок зростала з кожною хвилиною. Перший вибух відбувся на дев’ятій хвилині, завдяки індивідуальним діям Анни Шульги рахунок був відкритий – 0:1. Треба відмітити, що два наступних взяття воріт стали голами-близнюками. Спочатку Анна Шульга повторила свій подвиг на 15 хвилині – 0:2, а згодом націлений удар з правого флангу від Анни Прокопенко втретє засмутив кіпера «ІМС» Вікторію Сагайдачну – 0:3.
Без жодної думки про відпочинок «Біличанка НПУ» на куражі продовжувала нав’язувати свою гру.
Прикро, що у господарів моментів майже не було. Запам’ятався прорив Сергієнко і декілька дальніх пострілів киянок… А ось біличанки до перерви створили ще два чудових голи. Чітка трьохходівка Малишко-Мартинюк-Шульга завершилася черговим взяттям воріт – 0:4.
Точку в першому таймі поставила Катерина Шеремет, технічно розібравшись з усією обороною господарів і підбивши підсумок тайму відомою піснею – 0:5.
За таким перебігом подій друга половина стала формальністю. Тренер «Біличанки» почав експериментувати зі складом і ми все частіш могли спостерігати за грою молодих гравців (Марченко, Сидоренко А, Васковець, Мартинюк). «ІМС» також  заграв трохи по-іншому і у команди почали з’являтися моменти, та все ж першими забили знову гості. Розіграш кутового, постріл Малишко, рикошет - і м’яч у воротах. Такий рахунок трохи заспокоїв гру, та все ж не без моментів – забивати могли вже киянки, але м’яч підступно не йшов у ворота, чи надійно грали кіпери НПУ. Але  на гол престижу підопічні Бича награли і реалізували його на 53 хвилині, коли рахунок вже був 0:7 (вихід на рандеву з Сагайдачною чітко реалізувала Прокопенко) – тут відзначилась Пушенко Марина. Через декілька хвилин столичні футзалістки
могли  вразити ворота ще раз, та після удару Дичко Яни на допомогу прийшла стійка воріт.
Завершальна десятихвилинка пройшла під диктовку «драгоманівців». На 60 хвилині покер у матчі оформила Шульга Анна, а на 63 – свій дебютний гол у чемпіонаті забила юна Марченко Ірина, тим самим встановивши крапку в поєдинку – 1:9!

ІМС-Уніспорт Київ Беличанка Коцюбинское
ІМС-Уніспорт (Київ) - Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - 1:9 (0:5)
Жіночий футзал. 7-й тур
чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
29 жовтня. Київ. СК "НУХТ". 50 глядачів

Голи:
Пушенко 53 - Шульга 9,15,25,60, Прокопенко 20,50, Шеремет 33, Малишко 43, Марченко 63

ІМС-Уніспорт: Сагайдачна, Романюк - Кліпаченко (к), Пушенко, Чередніченко, Холод, Дичко, Заплава, Кирильчук, Випасняк, Сергієнко, Давиденко
Тренер – Бич Геннадій.
Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська, Скрипленко - Павленко, Поліщук, Ігнатенко, Шеремет, Малишко (к), Шульга, Прокопенко, Марченко, Васковець, Мартинюк, Сидоренко А.
Тренер – Колок Володимир.

Арбітри - Р.Хоботов, Є.Лебідь (всі - Київ). Спостерігач арбітражу: С.Гроховецький (Київ)

Категорія: Новини чемпіонату | Переглядів: 3164

Теги: Беличанка, Коцюбинське, АМФУ, женский футзал, ИМС-Униспорт, жіночий футзал, Біличанка-НПУ, Колок Володимир
    Головна » 2013 » Листопад » 30 » «Біличанка» виходить у лідери чемпіонату України