«Біличанка» перемагає «Уніспорт» у київському дербі / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

08.02.14
«Біличанка» перемагає «Уніспорт» у київському дербі
У столичному дербі 12-го туру чемпіонату України з футзалу "Біличанка НПУ" обіграла "ІМС-Уніспорт" з рахунком 6:2
Беличанка, Коцюбинське, АМФУ, женский футзал, ИМС-Униспорт, жіночий футзал, Біличанка-НПУ, Колок Володимир
У столичному дербі 12-го туру чемпіонату України з футзалу
"Біличанка НПУ" обіграла "ІМС-Уніспорт" з рахунком 6:2.

Нарешті дочекалися вболівальники "біло-зелиних" першого домашнього матчу біличанок у новому році, і одразу дербі між "Біличанкой НПУ"  та "ІМС Уніспортом", які відповідно представляють Національний педагогічний університет та Національний університет фізичного виховання.

Порівняно з матчем першого кола (перемога Біличанки -9:1), звітна гра видалася жвавішою і активнішою. По-перше, це завдяки тому, що гості стали більш наполегливими в атакуючих діях, і це дало надію, що матч пройде в двосторонньому русі. І дійсно, поєдинок можна занести
обом командам в актив, незважаючи на те, що одні перемогли, а інші програли.

Як ї  в минулій зустрічі цих команд, спочатку ініциативою заволоділи "біло-зелені", які досить жваво почали штурмувати ворота "Уніспорту". Найактивнішою в ці хвилини, та і взагалі в матчі, стала Прокопенко Анна, яка раз по раз створювала небезпеку у воріт Сагайдачної. В той момент, коли і голкіпер була безсила, на поміч "прийшла" поперечка. І ось, нарешті, на 4 хвилині штурм воріт приніс результат. Знову-таки Прокопенко намагалася зробити націлений простріл на дальню стійку, але на перехват першою встигла захисниця, яка
зрізала м'яч у власні ворота - 1:0.

Після того, як рахунок став відкритим, гравці "ІМС" активізувалися і намагалися загострити боротьбу на чужій половині поля. В деяких моментах це ім добре вдавалося, особливо коли на майданчику грала четвірка, яку представляли  гравці "Соцтеху та Спарти К"
. Хвилин 5-7 вболівальники спостерігали гру на зустрічних курсах, та ініциатива в решті знову перешла на бік "Біличанки НПУ". Та навіть, маючи перевагу, коцюбинчанки  пропустили - Випасняк Мирослава виявилася першою на добиванні і зрівняла рахунок - 1:1.
Святкували гості недовго. Вже через 30 секунд Анна Прокопенко застала зненацька кіпера "Уніспорту" і вивела свою команду вперед - 2:1. Після цього моменту господарі майданчику свою перевагу тільки підсилювали. На останніх секундах першого тайму, за фол в карному майданчику, пенальті реалізувала Шульга Анна - 3:1.

По перерві гра не змінила свого забарвлення. Гості не полишали надії засмутити лідерів чемпіонату, та все зводилося до дальніх ударів з-за меж десятиметрової позначки. Активними в цей період були Чередніченко, Сергієнко та Кліпаченко. Підопічних Володимира Колка такий рахунок також не влаштовував і вони не вагаючись продовжували нагнітати обстановку. Але гольове затишшя тривало майже двадцять хвилин, хоча до цього декілька моментів змарнувала Шульга, в лічених сантиметрах проходили постріли Прокопенко, Мартинюк і Дубицької. І саме остання порушила спокій і зірвала аплодисменти вболівальників, завершивши гарну комбінацію, - 4:1. Не менш цікаво завершилося і настпне взяття воріт Сагайдачної - мяч на свій рахунок записала Павленко Олена.
Самим гострим моментом "ІМСу" став вихід віч на віч Марини Пушенко с голкіпером "Біличанки", та реалізувати його вона не змогла. На 60-й хвилині за свої старання гравці "Уніспорту" справедливо отримали нагороду. Зловивши захисників на помилці, підопічні Геннадія Бича реалізували вихід два в один - 5:2 (Чередніченко Анна). Та останнім словом, все ж таки, став ще один гол Павленко, яка і підвела підсумкову риску цього матчу - 6:2.

Тепер обидві команди зосередять свою увагу на матчах 1/4 фіналу Кубку України. Вже в наступну суботу "Біличанка НПУ" прийматиме на своєму маданчику колектив з Дніпропетровська- "Злагоду". Докладну інформацію про цей матч очікуйте на нашому сайті.

Беличанка Коцюбинское ІМС-Уніспорт Київ
Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - ІМС-Уніспорт (Київ) - 6:2 (3:1)
Матч першого кола - 9:1
Жіночий футзал. 12-й тур
чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
08 лютого. Київ. СК "НПУ Арена". 150 глядачів

Голи:
автогол Кирильчук 4, Прокопенко 14, Шульга 35, Дубицька 54, Павленко 60,69 - - Випасняк 20, Чередніченко 65

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська, Скрипленко - Павленко, Ігнатенко, Шеремет, Малишко (к), Шульга, Прокопенко, Марченко, Васковець, Мартинюк, Дубицька, Зенько
Тренер – Колок Володимир.

ІМС-Уніспорт: Сагайдачна, Романюк - Кліпаченко (к), Пушенко, Чередніченко, Холод, Дичко, Заплава, Кирильчук, Випасняк, Сергієнко, Священко, Папенко
Тренер – Бич Геннадій.

Арбітри - В.Скоропад, Р.Лутій (всі - Київ). Спостерігач арбітражу: В.Карабанов (Чернігів)
Фоли: 8(5) - 5(2)