Жіночий футзал. Репортаж ВІККА ТV - Черкаси. / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

07.02.12
Жіночий футзал. Репортаж ВІККА ТV - Черкаси.
Беличанка НПУ, НПУ, женский футзал, киев, Коцюбинское, черкассы, ИМС-ЧНУ, ФКЖіночий футзал. Репортаж ВІККА ТV - Черкаси.

Репортаж телерадіокомпанії ВІККА- Черкаси. Новини спорту. Звіт матчу 8-го туру Чемпіонату України «Біличанки-НПУ» та «ІМС-ЧНУ»

Стартувало друге коло чемпіонату України з футзалу серед жінок. Черкаська команда «ІМС-ЧНУ» на своєму майданчику приймала лідера турніру «Біличанку». Киянки підтвердили статус беззаперечного фаворита, забивши у ворота суперниць п’ять «сухих» м’ячів.

У першому колі черкащанки зуміли вистояти в першому таймі, не дозволивши «Біличанці» вразити свої ворота. І лише після перерви лідер чемпіонату довів свою перевагу.
У домашньому матчі наші дівчата протрималися до 20-ої хвилини, коли Альона Лук’яненко відкрила рахунок. Було видно, що киянки до перерви не особливо форсували події. А на початку другого тайму вибухнули двома голами. Протягом двох хвилин капітан «Біличанки» Катерина Малишко і та ж Лук’яненко довели рахунок до 3:0. Після цього нагоди стали з’являтися і в господарок. Зокрема, партнерки двічі сам на сам виводили Наталію Волонтир. Але в одному випадку вона не влучила у ворота, а в другому – надійно зіграла голкіпер суперниць. А наприкінці зустрічі киянки ще двічі забили зусиллями Маріанни Ігнатенко. У підсумку – 5:0 на користь «Біличанки».