Нову форму «обмили» розгромною перемогою / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

02.11.14
Нову форму «обмили» розгромною перемогою
Чемпіон країни та дебютант ліги завершили програму 4-го туру вищого дивізіону України з футзалу
Біличанка, Merry Land, КДЮСШ-8, Харьков, НПУ-Арена, Беличанка, 4 тур, футзал, жіночий мініфутбол, чемпіонат, вища ліга, АМФУ
Незадовго до поєдинку проти харківської команди «MerryLand-КДЮСШ-8» футзалістки «Біличанки-НПУ» презентували нову форму. А вже під час матчу всі присутні в спорткомплексі НПУ могли її оцінити. Та й не тільки форму, між іншим. А і бенефіс підопічних Володимира Колка в грі з дебютантом Вищої ліги.

Харків'янки протрималися вісім хвилин, поки Шульга не відкрила рахунок. Однак, варто віддати належне підопічним Анни Покус, які після пропущеного гола не дали можливості своїм опоненткам тут же розвинути свій успіх. Багато в чому це заслуга Гончаренко, яка в більшості епізодів рятувала свою команду по ходу всього матчу. І якби не вона, то рахунок міг би бути набагато більше, ніж той, який був записаний в підсумковому протоколі. Однак, один, як відомо, у полі не воїн. І це прислів'я знайшло своє відображення в грі вже після 20-ї хвилини. Саме тоді голи в ворота команди зі столиці Слобожанщини почали сипатися, як з рогу достатку. Більш того - господарки майданчика не тільки показали різницю між чемпіоном країни і дебютантом Вищої ліги, а й зразково НЕ фолили в ігрових ситуаціях. Чого не скажеш про гостей, які нехай і іноді, але все-таки порушували правила. Крім того, проблем додало і видалення Клімової на останній хвилині першого тайму - вона отримала другий «гірчичник» і вирушила на трибуни.

До того моменту рахунок був вже 6:0 на користь «Біличанки». Погодьтеся - приємного мало. Однак, харківській команді вже можна занести в актив те, що вона змогла вистояти в меншості, хоча «Біличанка» в цій ситуації навіть пробувала грати п'ятого. Знову ж - неодноразово виручала Гончаренко. Недарма ж вона є кандидатом до збірної України. Однак, клас «Біличанки» та коротка лава «Merry-Land» все-таки зіграли свою роль. Харків'янки почали фізично підсідати, а футзалістки з Коцюбинського нарощували свою перевагу, забиваючи голи на будь-який смак. Тому, рахунок 14:0 на користь діючих чемпіонок України став яскравим відображенням того, що відбувалося на майданчику.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, спеціально для belichanka.com

Біличанка, Merry Land, КДЮСШ-8, Харьков, НПУ-Арена, Беличанка, 4 тур, футзал, жіночий мініфутбол, чемпіонат, вища ліга, АМФУ  Біличанка, Merry Land, КДЮСШ-8, Харьков, НПУ-Арена, Беличанка, 4 тур, футзал, жіночий мініфутбол, чемпіонат, вища ліга, АМФУ

Надія, футзал, комітет жінок, Merry Land, АФУ, Біличанка, Гребінка, Коцюбинське, НПУ Арена, Драгоманова, Беличанка, вища лігаБеличанка Коцюбинское "Merry Land-КДЮСШ 8" м.Харків
Біличанка НПУ (Коцюбинське) -
Merry Land-КДЮСШ 8 (Харків) - 14:0 (6:0)
Жіночий футзал. 4-й тур чемпіонату України-2014/2015, вища ліга.
1 листопада 2014. Київ. СК "НПУ Арена".

Голи:
Шульга 8,25,50,59, Сидоренко А 23,61,62, Васковець 20,69, Марченко 28, Поліщук 35, Малишко 39, Павленко 67, Мартинюк 70

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська - Ігнатенко, Малишко, Павленко, Сидоренко, Шульга, Дубицька, Марченко, Мартинюк, Прокопенко, Поліщук, Васковець, Соломаха
Тренер – Колок Володимир.
Merry Land-КДЮСШ 8: Гончаренко - Клімова, Крючкова, Братчик, Козинчук, Шалімова, Пономарьова, Чухранова.
Тренер - Покус Анна.

Арбітри - Хомич О. (Луцьк), Гурська Г. (Київ.обл.
).
Спостерігач арбітражу
: Кравцов С. (Київ)
Фоли: 3(0) - 5(3)
Попередження: немає -- Клімова 24, 35
Вилучення: немає -- Клімова 35 (друге попередження)

Copyright © 2014 FC Belichanka.com

Категорія: Новини чемпіонату | Переглядів: 2671

Теги: жіночий мініфутбол, Беличанка, НПУ-Арена, футзал, чемпіонат, Merry Land, 4 тур, Біличанка, харьков, КДЮСШ-8