ЧУ 12/13. График заявок команд Высшей Лиги! / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

20.09.12
ЧУ 12/13. График заявок команд Высшей Лиги!
Беличанка, АМФУ, женский футзал, чу, футзал, ФФУ, чемпионат Украины, 12/13, ЖФУЖенский футзал. ЧУ 12/13. График заявок команд Высшей Лиги!

Комитет женского футзала АМФУ утвердил график проведения заявочной компании среди команд Чемпионата Украины (высшая лига).

Комитет женского футзала АМФУ утвердил график проведения заявочной компании среди команд участниц Чемпионата Украины (высшая лига):

27 сентября 2012 года
- "Интер" г. Луганск
- "Гранит" Белоцерковский район, Киевская область

28 сентября 2012 года
- "Ника-ПНПУ" г. Полтава
- "Ятрань-УДПУ" Уманский район Черкасская область

01 октября 2012 года
- "Беличанка-НПУ" пгт. Коцюбинское
- "УАБС" г. Сумы

02 октября 2012 года
- "Злагода" г. Днепропетровск
- "ИМС-ЧНУ" г. Черкассы

Контактный телефон: 097 925-75-90 (Червоный А.В.)Витяг з регламенту
Стаття 9. Порядок оформлення заявкової документації та заявка на участь у змаганнях.
1. Заявка команд та спортсменок на участь у Всеукраїнських змаганнях з футзалу серед жіночих та дівочих команд проводиться у м. Києві в приміщенні АМФУ (м. Київ, пров. Лабораторний, 7а офіс 314).
2. У термін, встановлений Комітетом, кожен клуб, який бере участь у Чемпіонаті (вища, перша ліги), Кубку України та Першостях України подає такі документи:
2.1. Копії установчих документів клубу (організації): Статут (Положення), свідоцтво про реєстрацію, довідка про включення до Державного реєстру. Повторно вказані документи надаються тільки при внесенні змін і доповнень;
2.2. Дані про юридичну адресу та банківські реквізити, фактичну адресу розташування клубу; адресу спортивної споруди (обов’язково вказати номери, телефонів, факсу, електронну адресу);
2.3. Керівний склад клубу – на окремому аркуші (президент, віце-президент, виконавчий директор та ін.). Вказати контактні телефони, факси, електронну пошту.
2.4. Заявковий лист (три примірника) встановленого зразка у друкованому вигляді, підписані керівником клубу, головним тренером, лікарем команди, засвідчується печатками клубу, лікувального диспансеру (іншого спеціалізованого медичного закладу фізкультурно-спортивної спрямованості) та узгоджуються з регіональною асоціацією футзалу, а за її відсутності федерацією футболу.
2.5. З урахуванням вимог Правила УЄФА, до заявкового листа команди вноситься не більше 20 спортсменок (із зазначенням їх номерів від 1 до 99 для вищої ліги) і не більше 7 офіційних представників.
2.6. Особиста заява повнолітньої спортсменки про її згоду на участь за певну команду в поточному спортивному сезоні на ім’я голови комітету жіночого футзалу АМФУ.
2.7. Письмова заява батьків (осіб, що їх замінюють) неповнолітньої футболістки (якщо її вік дозволяє брати участь у змаганнях), які дають згоду на участь своєї дитини у змаганнях за певну команду вищої, першої ліг та Кубка України.
2.8. Копію платіжного доручення про сплату заявкового грошового внеску у визначеній Виконкомом сумі.
2.9. громадянський паспорт та копії громадянського паспорта спортсменок та офіційних представників (перша сторінка).
2.10. Свідоцтво про народження та його Копію на кожну неповнолітню спортсменку, довідку з місця навчання спортсменки з фотографією, завірену печаткою та підписом керівника даної установи. Фотографія спортсменки повинна бути завірена печаткою. Довідка повинна бути видана не раніше ніж за 1 (один) місяць до початку заявкової кампанії. У довідці вказується прізвище,ім’я, по батькові спортсменки, повна дата її народження, назва навчального закладу, а також контактний телефон відповідальної особи закладу.
2.11. Копія довідки про привоєння ідентифікаційного коду.
2.12. Паспорти футболісток видані ФФУ.
2.13. Анкета Спортивної споруди, де будуть проходити матчі (вища ліга), завірена регіональною асоціацією футзалу (федерацією футболу) та керівництвом спортивної споруди.
2.14. Одна кольорова фотографія (розміром 3.5 на 4.5) кожної футболістки та офіційного представника.
2.15. Довідка про історію команди.
2.16. Кольорову фотографію команди у спортивній формі розміром 18 х 24.
2.17. Клуб надає до Комітету на компакт-диску (CD) наступну інформацію: заявковий лист (у форматі Mikrosoft Word згідно зразка); окрему фотографію на кожного гравця (файл фотографії необхідно підписати прізвищем та ініціалами спортсменки); фотографію команди, юридичну та фактичну адреси клубу, номери телефонів (у тому числі мобільні), факсів, електронну адресу, адресу Інтернет – сайту; довідку про історію команди, склад керівництва клубу в окремому файлі, логотип клубу та логотип спонсорів клубу.
2.18. Договір зі страховою компанією про страхування футболісток під час спортивної діяльності.
2.19. Договір з місцевими органами охорони правопорядку про забезпечення охорони під час проведення матчів (для команд вищої ліги).
2.20. Письмова декларація клубу (установи) про визнання Статуту АМФУ та нормативних документів ФІФА, УЄФА, ФФУ, АМФУ.
2.21. Договір з ДЮСЗ про співпрацю на поточний спортивний сезон (обов’язкова регіональна приналежність).


АМФУКатегорія: Новини чемпіонату | Переглядів: 3195
Новини з архіву:
  Loading...
  Всього коментарів: 0
  avatar

  Аптека Салвия ФАРМ Киев - медикаменты, косметика и низкие цены на них
  ПІДТРИМАЙ ОФІЦІЙНИЙ САЙТ КЛУБУ ФК БІЛИЧАНКА:
  SUPPORT OFFICIAL WEB-SITE:

  «Беличанка» приглашает к сотрудничеству!

  Теги: Беличанка, ЖФУ, АМФУ, женский футзал, чу, футзал, ФФУ, 12/13, Чемпионат Украины
  Головна » 2012 » Вересень » 20 » ЧУ 12/13. График заявок команд Высшей Лиги!

  НПУ им. Н.П.Драгоманова Природне джерело ТМ «Причиста» Ера Медіа Громадська організація «АДВОКАТ» ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА Громадська організація «Нові обличчя» Транспортная компания ООО Транс Групп газета Украинский футбол Всеукраїнське громадське об'єднання ПРАВДА

  НОВИНИ КОМАНДА КЛУБ МУЛЬТИМЕДІА ФАН-СЕКТОР


  © 2011 ФК «Біличанка» (Коцюбинське)
  Жіночий футзальний клуб | Women's futsal

  Design by Novikov 2009 Хостинг від uCoz
  Яндекс.Метрика

  При використанні матеріалів з сайту, посилання на www.belichanka.com є обов'язковим.

  Каталог футбольных сайтов «ТОР-100 ФУТБОЛ» Союз образовательных сайтов Рейтинг TopSport МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов