Футзалістки Біличанки відкрили новий сезон! / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

06.10.14
Футзалістки Біличанки відкрили новий сезон!
Підопічні Володимира Колка з перемоги стартували у 21-му за ліком чемпіонаті України з футзалу серед жіночих команд
Якщо не враховувати деякі переноси, які почалися вже в першому турі, то «Біличанка», згідно з календарем, вступала в чемпіонат пізніше всіх. Але, як показав стартовий матч підопічних Володимира Колка в новому сезоні, це було їм тільки на користь. Принаймні, це було видно вже по ходу першого тайму.

Склад у «Біличанки» був не зовсім бойовим через відсутність деяких ключових гравців. Але Володимир Колок на це відреагував просто: він відводив побільше часу тим, хто виходив на зміну. І це давало свої плоди. Гості з Гребінки не знали, від кого чекати більшої загрози: від першої четвірки або від другої? Як би там не було, а господині майданчика вже по ходу першого тайму довели рахунок до 7:0 (!!!) - настільки переконливою була перевага «Біличанки». Так, у футзалісток з «Надії» іноді виникали доволі цікаві моменти, але пробити Мельничук не виходило.

У другому таймі гості трохи налагодили свою гру. Більше того - вони навіть зуміли кілька разів скористатися помилками суперниць і двічі засмутити Мельничук точними ударами. Чому цього не було в першому таймі - незрозуміло. Однак, ці два голи від Зеленської абсолютно ніяк не вплинули на ситуацію на майданчику. «Біличанка» продовжувала домінувати і, врешті-решт, довела свою перевагу до підсумкових 13:2. Не можна не відзначити Шульгу, на рахунку якої аж сім забитих м'ячів. Не відстала від неї і Павленко, у якої чотири «автографа» у воротах Сухан і ще двічі засмутила кіпера Дубицька.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, спеціально для belichanka.com

Надія, футзал, комітет жінок, Merry Land, АФУ, Біличанка, Гребінка, Коцюбинське, НПУ Арена, Драгоманова, Беличанка, вища ліга  Надія, футзал, комітет жінок, Merry Land, АФУ, Біличанка, Гребінка, Коцюбинське, НПУ Арена, Драгоманова, Беличанка, вища ліга
фото з архіву Біличанки

Надія, футзал, комітет жінок, Merry Land, АФУ, Біличанка, Гребінка, Коцюбинське, НПУ Арена, Драгоманова, Беличанка, вища лігаБеличанка Коцюбинское "Надія-ДЮСШ" м.Гребінка
Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - Надія-ДЮСШ (Гребінка) - 13:2 (7:0)
Жіночий футзал. 2-й тур чемпіонату України-2014/2015, вища ліга.
04 жовтня 2014. Київ. СК "НПУ-Арена". 70 глядачів

Голи:
Павленко 2,4,52,66, Дубицька 20,26, Шульга 29,31,32,50,53,66,61 -- Зеленська 49,51

Біличанка НПУ: Мельничук - Павленко, Ігнатенко,
Бесідовська, Малишко (к), Прокопенко, Соломаха, Марченко, Васковець, Дубицька, Сидоренко А., Поліщук, Шульга
Тренер – Колок Володимир.
Надія-ДЮСШ: Сухан - Черненко, Згура, Шевченко, Роздобудько, Зенько, Зеленська, Сівакова, Сидоренко Т.
Тренер – Жила Володимир.

Арбітри - О.Омельченко, О.Січкар (всі - Київ). Спостерігач арбітражу: Банасько О. (Фастів)
Фоли: 2(1) - 6(4)
Попередження: немає -- Роздобудько 35
Вилучення: немає