ФАСК. Футзал. Вища ліга (жінки). Центральний матч в НПУ / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

17.02.16
ФАСК. Футзал. Вища ліга (жінки). Центральний матч в НПУ
У Чемпіонаті Києва з футзалу серед студентів жіноча збірна НПУ ім.Драгоманова приймала в себе збірну НУХТу
ФАСК, футзал, fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, Біличанка

Тиждень відкривав матч прямих конкуренток за «золото»  жіночої ліги. Збірна НПУ ім.Драгоманова приймала в себе збірну НУХТу. Матч викликав неабиякий ажіотаж і трибуни були майже повністю заповнені.

Зустріч розпочалася досить напружено і на третій хвилині у виході віч-на-віч воротарка НУХТа зіграла рукою за межами карного майданчика і суддя дав жовту порушниці і назначив штрафний. Удар прийшовся в перекладину. Це була перша чудова нагода відзначитись для «драгоманівок». Далі команди весь час обмінювались гострими моментами, користуючись перехопленнями і обрізками один одного. П’ятнадцять напружених хвилин на зустрічних курсах відіграли колективи, поки не було взято перший таймаут «НУХТівками». Після цього вони заграли тактикою «пять в полі», що зрештою принесло свої плоди. Альона Кирильчук опинилася в потрібному місці в потрібний час і НУХТ повели 1-0. На останній хвилині стався досить спірний момент, м’яч з лінії воріт в останній момент винесла захисниця "драгоманівок”, судді взяття воріт не зарахували. Тож за мінімальної переваги збірної НУХТ команди пішли на перерву і тренерам треба було плідно поспілкуватись зі своїми підопічними.

По перерві «Білічанки» прижали «НУХТівок» до воріт, але тим вдавалося непогано відбиватись і тягнути час. Вдача сьогодні була явно не на боці «драгоманівок». За перші пять хвилин другого тайму три шикарні нагоди не було реалізовано ними. Вже на 28 хвилині скориставшись обрізкою «драгоманівок», Настя Кліпаченко подвоїла рахунок, підтвердивши славнозвісне правило: «не забиваєш ти, забивають тобі». «Біличанки» продовжили тиснути, але розіграти шось путнє не вдавалось, справа доходила тільки до дальних слабих ударів, які були не проблемою для воротарки НУХТу. Наприкінці тайму все та ж Кліпаченко оформила дубль і поставила логічну крапку в цій зустрічі.

Автор: Яценко Володимир, Фото: Сергій Воланд - ФАСК

ФАСК, футзал, fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, БіличанкаФАСК, футзал, fask.com.ua, НПУ, киев, женский футзал, Драгоманова, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ліга студенти, Біличанка

SUPPORT OFFICIAL WEB-SITE:

«Беличанка» приглашает к сотрудничеству!

Теги: fask.com.ua, НПУ, Драгоманова, женский футзал, киев, футзал, студенты, ВУЗ, жіночий футзал, ФАСК
    Головна » 2016 » Лютий » 17 » ФАСК. Футзал. Вища ліга (жінки). Центральний матч в НПУ

НПУ им. Н.П.Драгоманова Природне джерело ТМ «Причиста» Ера Медіа Громадська організація «АДВОКАТ» ПРАВОЗАХИСНА ГРУПА Громадська організація «Нові обличчя» Транспортная компания ООО Транс Групп газета Украинский футбол Всеукраїнське громадське об'єднання ПРАВДА