Біличанки зустрілися з аматорами «Металурга» / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

16.03.15
Біличанки зустрілися з аматорами «Металурга»
Футзалістки "Біличанки НПУ" провели контрольний поєдинок з чоловічою аматорською командою
товариська гра, Біличанка, Металург, чоловіки, футзал, Беличанка, НПУ, матч, futsal

14 березня "Біличанка-НПУ", скориставшися паузою в календарі офіційних змагань, провела товариський матч з чоловічою аматорською командою "Металург". На жаль, через стан
здоров'я, не всі гравці основного складу змогли прийняти участь у цьому поєдинку. Але все ж таки біличанки продемонстрували характер і дали справжній бій представникам сильної половини - в останній чверті матчу вирвавши перемогу з рахунком 9:6 (перший тайм 4:3).

Голами у "біло-зелених" відзначилися: Прокопенко Аня - 5, Малишко Катя -2, Васковець Марійка і Дубицька Іра - по 1. До речі Ірина ще 3-и залікові очки записала у свій актив завдяки гольовим передачам. Крім голеадорів у матчі були задіяні Бесідовська Наташа, Сидоренко Тетяна, Ващенко Настя та Коденець Вікторія.

Слід відзначити вдалу злагоджену гру всіх дівчат і джентельменську поведінку їх суперників. При нагоді команди домовилися зіграти матч реванш.

Copyright © 2015 FC Belichanka.com

Категорія: Новини команди | Переглядів: 3243

Теги: Беличанка, НПУ, футзал, товариська гра, матч, Біличанка, Металург, futsal, чоловіки
    Головна » 2015 » Березень » 16 » Біличанки зустрілися з аматорами «Металурга»