Біличанка у Сумах: важлива перемога під Новий рік / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

27.12.14
Біличанка у Сумах: важлива перемога під Новий рік
Футзалістки Біличанка - зимові чемпіони. В рамках 7-го туру підопічні Володимира Колка здобули три очки у матчі з УАБС
Коцюбинське, НПУ, АМФУ, womens futsal, футзал, комітет жінок, анонс матча, Суми, УАБС НБУ, Біличанка, Банківська академія, УАБД, УАБС
П'ятниця у Сумах видалася доволі спекотна на футзальні події. Для початку свої турнірні справи вирішували колективи чоловічої Екстра-ліги, в якій "ЛТК" з Луганська святкував перемогу над івано-франківським "Ураганом" - 2:1, а вже згодом своє зимове чемпіонство святкувала "Біличанка НПУ" перемогою у матчі 7-го туру вищої ліги проти сумської "УАБС НБУ".

Останній матч у 2014 році команди розпочали досить жваво. Не встигли ще гравці розігратися, як на табло вже світилися дві одиниці. Незважаючи на стартовий запал гостей,  на радість місцевим вболівальникам рахунок відкрила капітан "банкірів" Гуринець Наталя, скориставшись помилкою оборони "біло-зелених". Та раділи сумчанки недовго, вже через 20 секунд Шульга Анна сольним проходом завершує атаку та зрівнює рахунок у матчі - 1:1.
Свою перевагу біличанки наростили вже через декілька хвилин: чудову розрізну передачу Малишко Катерини завершила Шульга. Не зупинилася на досягнутому "21 номер" коцюбинчанок і вже на 12 хвилині матчу Анна оформила хет-трик, розігравши двоходівку з Дубицькою Іриною - 1:3.

Як не намагалися футзалістки УАБС зменшити відрив лідера, але у них нічого не виходило. Зате свою гру знайшла кіпер господарів Філісюк Віра, яка спіймала кураж і не дала гостям з Київщини зробити рахунок двозначним. Та все ж, ще у першому таймі "біло-зелені" свій один мяч забили. На цей раз за діло взялася ще одна Анна - Прокопенко, завершивши атаку, яку вона розпочала з Шульгою 1:4

Про переможця пари можна було знімати питання... Та у другій половина зустрічі біличанки наче вже свідомо вирішили не засмучувати "фінансистів". Можливо коцюбинчанки вже були подумками на святкуванні Нового Року, але з тої кількості моментів, що вони створили, реалізувати вдалося лише одну атаку - на 50 хвилині Прокопенко вдало зіграла на добиванні і увігнала п'ятий гол.

Під занавіс матчу, крапку у цьому протистоянні поставили господарі майданчику. З третьої спроби, як кажуть - "затовкли", Дехтяр Юлія проштовхнула кулю в дальній кут воріт біличанок, встановивши підсумковий результат - 2:5.

Вітаємо підопічних Володимир Колка з перемогою і саме "Біличанка НПУ" вступить в 2015-й рік в якості лідера турнірної таблиці.

На цьому ігровий 2014 рік ми офіційно оголошуємо закритим!

Надія, футзал, комітет жінок, Merry Land, АФУ, Біличанка, Гребінка, Коцюбинське, НПУ Арена, Драгоманова, Беличанка, вища лігаУАБС-НБУ (Суми)Беличанка Коцюбинское
УАБС-НБУ (Суми) - Біличанка НПУ (Коцюбинське) - 2:5 (1:4)
Жіночий футзал. 7-й тур чемпіонату України-2014/2015, вища ліга.
26 грудня 2014. Суми. СК "НБУ". 100 глядачів

Голи:
Гуринець 3, Дехтяр 67 — Шульга 3,5,12, Прокопенко 24,50

УАБС НБУ: Філісюк, Борщ - Гуринець, Дехтяр, Кічій, Пхенда, Чакір, Кочура, Кошлата, Пустовіт
Тренер - Ткаченко Олександр.

Біличанка НПУ
: Мельничук, Бесідовська - Ігнатенко, Малишко, Павленко, Сидоренко А, Шульга, Дубицька, Поліщук, Васковець, Соломаха, Прокопенко, Мартинюк.

Категорія: Новини чемпіонату | Переглядів: 2445

Теги: Коцюбинське, АМФУ, НПУ, womens futsal, футзал, комітет жінок, анонс матча, Суми, УАБС НБУ, Біличанка
    Головна » 2014 » Грудень » 27 » Біличанка у Сумах: важлива перемога під Новий рік