8 тур: перша перемога Біличанки-НПУ у новому році + ФОТО / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

23.01.15
8 тур: перша перемога Біличанки-НПУ у новому році + ФОТО
Футзалістки Біличанки здобули восьму поспіль перемогу. У черговому турі чемпіонату "біло-зелені" обіграли сумську "УАБС-НБУ"
Коцюбинське, НПУ, АМФУ, womens futsal, футзал, комітет жінок, анонс матча, Суми, УАБС НБУ, Біличанка, Банківська академія, УАБД, УАБС

Новий рік розпочали з перемоги. Футзалістки "Біличанки НПУ" здобули переконливу перемогу у домашньому матчі 8-го туру. Суперниками підопічних Володимира Колка виступили спортсменки
Української академії банківських справ (м. Суми). Нагадаємо, що матч першого кола між цими команди завершився тріумфом "зелено-білих" - 5:2 (26 грудня 2014 року).

Чергова зустріч подарувала всім нам нові емоції та голи, а їх було аж 12-ть. Матч розпочався доволі сумбурно і вже на 1 хвилині наші гості могли відкривати рахунок, але стійка воріт врятувала Наталю Бесідовську від пропущеного м'яча. Цей момент завів біличанок, які швидко активізувалися і перейняли ініціативу. Перевага володіння м'ячем втілилися у швидкий гол - дебютний м'яч у цьому сезоні забила Фесенко-Шеремет Катерина. Активні дії господарів поля змусили сумчанок грати другим номером і часом у них це вдавалося, та на результат першого тайму це ніяк не вплинуло. А ось гравці "Біличанки" до перерви засмутили голкіпера УАБС ще чотири рази.
Підтримала стартовий запал кращий бомбардир клубу Анна Шульга - за 3-и хвилини ігрового часу Анна реалізувала два своїх моменти, тим самим довівши рахунок до 3:0. У цей момент сумчанки здебільшого шукали щастя у чужих воріт завдяки дальнім ударам. Найактивнішою у гостей була Чакір Вікторія.
Наступний активний відрізок матчу настав з 21 по 25 хвилини. Спочатку Павленко Олена заробила пенальті і вміло його реалізувала. А згодом свій автограф залишила Сидоренко Анна - встановивши підсумковий рахунок першого тайму 5:0 на користь "Біличанки".

Друга половина зустрічі мало чим відрізнилася від першої, однак на цей раз забивали не тільки господарі. Свої моменти найактивніший гравець УАБС все ж використала. Два гарматних постріли Чакір Вікторії привнесли позитиву підопічним Олександра Ткаченка. Та ці голи ніяк не вплинули на результат.
Не забували про ворота гостей і "біло-зелені" - тримаючи у напрузі голкіпера майже увесь час. Приємно, що реалізація не видалася гіршою за першу половину і на радість вболівальникам дівчата повторили подвиг - реалізувавши ще п'ять нагод. Свій покер у матчі оформила Павленко Олена. У середині тайму гарну атаку завершила Поліщук Марія, а під занавіс матчу своє слово сказав капітан "Біличанки НПУ" - Малишко Катерина.

В підсумку приємна трудова перемога у матчі з бойовим суперником - 10:2. Дякуємо!

Надія, футзал, комітет жінок, Merry Land, АФУ, Біличанка, Гребінка, Коцюбинське, НПУ Арена, Драгоманова, Беличанка, вища лігаБеличанка КоцюбинскоеУАБС-НБУ (Суми)
Біличанка НПУ (Коцюбинське) - УАБС-НБУ (Суми) - 10:2 (5:0)
Жіночий футзал. 8-й тур чемпіонату України-2014/2015, вища ліга.
23 січня 2015. Київ. СК "НПУ-Арена". 100 глядачів

Голи:
Фесенко 3, Шульга 7,10, Сидоренко А 25, Павленко 21,42,50,54, Поліщук 47, Малишко 65 --- Чакір 47,58

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська - Ігнатенко, Фесенко, Малишко, Павленко, Сидоренко А, Шульга, Дубицька, Поліщук, Васковець, Соломаха, Прокопенко, Мартинюк.
Тренер – Колок Володимир.
УАБС НБУ: Філісюк, Борщ - Гуринець, Дехтяр, Кічій, Пхенда, Чакір, Кочура, Кошлата

Категорія: Новини чемпіонату | Переглядів: 2635

Теги: Біличанка, УАБС НБУ, Суми, анонс матча, комітет жінок, футзал, womens futsal, НПУ, АМФУ, Коцюбинське
    Головна » 2015 » Січень » 23 » 8 тур: перша перемога Біличанки-НПУ у новому році + ФОТО