«БІЛИЧАНКА-НПУ» здобула історичне десяте чемпіонство України / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»
                  Гість | Вхід

10.05.15
«БІЛИЧАНКА-НПУ» здобула історичне десяте чемпіонство України
Підопічні Володимира Колка в восьме поспіль вибороли медалі найвищого гатунку
Чемпіон 2015, футзал, комітет жінок, жіночий футзал, Біличанка, Ірпінь 2014/2015, womenfutsal, Біличанка-НПУ, Коцюбинське, ДЮСШ
21-й чемпіонат України з футзалу серед жіночих команд вже увійшов в історію. Завершився він у живописному місті Івано-Франківськ, який у період з 7 по 9 травня прийняв у себе фінальний етап національної першості, до якого пробилися футзальні колективи "Біличанки-НПУ" (Коцюбинське), "IMС-НУХТ" (Київ), "Ніки-ПНПУ" (Полтава) та "Злагоди" (Дніпропетровськ).

Впродовж трьох ігрових днів
у спортивному комплексі
Коледжу фізвиховання вирували футзальні пристрасті. Незважаючи на те, що вже підсумки стартових матчів майже зняли усі питання про фінальний розподіл місць у турнірній таблиці - все ж головною ізюминкою стали події 9-го травня.

Для початку "бронзовий" матч розіграли представниці Полтави та Дніпропетровська. Перед стартом у більш вигідному положенні перебували саме футзалістки "Ніки-ПНПУ", які на три очки випереджали "Злагоду". І тільки перемога дніпрянок, та ще і в два м'ячі, могла гарантувати підопічним Олени Кудзієвої бронзові нагороди. Очевидно, що відповідальність за результат давила на гостей з Дніпра, які ніяк не могли підібрати правильних шляхів до взяття воріт полтавчанок. В той же час гравці Полтави доволі спокійно почували
себе на майданчику і не напружуючись грали на свій результат. З нулями на табло команди і пішли на перерву. Головні ж події розгорнулися у таймі другому. Одразу по перерві Валентина Тараканова дарує надію своїй команді на позитивний результат в цьому матчі - реалізувавши одну з перших атак. Напруга зростала, але мяч не летів у ворота, при тому, що гарні моменти були, як у одної, так і у іншої команди. Вирішальним епізодом в матчі став момент на 38 хвилині зустрічі. Всі питання про підсумок матчу зняла Таісія Бабенко - встановивши статус-кво у поєдинку 1:1. Цей результат гарантував підопічним Сергія Ягодкіна бронзові нагороди чемпіонату!

- Ніка-ПНПУ (Полтава) - Злагода (Дніпропетровськ) - 1:1 (0:0) - (ВІДЕО)
9 травня. Івано-Франківськ. СК КФВ. 200 глядачів

Ніка: Івасенко - Шаповал, Пасько, Павлусенко, Лясковська, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко (к), Деркач, Гайдук, Дударчук, Мочалова
Тренер: Сергій Ягодкін
Злагода: Свинаренко, Сумарокова - Соболєва (к), Тараканова, Сухорукова, Аслаханова, Волощина, Підгорна, Козаченко, Гриценко
Тренер: Олена Кудзієва

Голи: Бабенко 38 -
Тараканова 21
Нереалізований дабл-пенальті: Єрмоленко 38
Попередження: немає
Фоли: 1 (3) - 9 (3)

Окрасою ж нинішніх змагань став фінальний поєдинок за участю чинного чемпіона країни - «Біличанки НПУ» та досить амбіційного клубу, срібного призера минулого розіграшу «ІМС-НУХТ» з Києва. Підсумковий результат цього матчу мабуть став несподіванкою для багатьох вболівальників та глядачів. І можливо навіть не стільки поразкою біличанок, як кількістю забитих голів у цьому матчі. А їх дійсно було достатньо. Не кожен день ми можемо споглядати за матчами лідерів, які сімнадцять разів змінюють рахунок на табло. Так, саме з рахунком 10:7 в цей день свою довгоочікувану перемогу одержали футзалістки ІМСу.
Треба відмітити, що підігрівав інтерес до цього матчу і тей факт, що вперше в історії жіночого футзалу матч чемпіонату транслювався в прямому ефірі на телеканалі Спорт-1. Гадаю, що обидві команди не підвели і влаштували справжній голепад. Починаючи зі стартових хвилин пристрасті не вщухали ні на мить. З перших хвилин ігрового часу ініціатива була на боці дівчат у червоних футболках, які вже до 9-ї хвилини тричі зуміли засмутити голкіпера "зелено-білих". У складі киянок відзначилися Сергієнко, Рубан та Бавзенюк. Але ж доволі швидко цей результат, завдяки
зусиллям Шульги, Павленко та Сидоренко, був зрівняний. Та ось, що сталося з біличанками в останню п'ятихвилинку першого тайму, пояснити важко... Захист чемпіонок припустився доволі елементарних помилок, якими скористалися заведені киянки. І вже з рахунком 7:3 команди пішли на перерву.
Друга половина зустрічі трішки змінила своє забарвлення і вже свою гру почали нав'язувати підопічні Володимира Колка. Та забити першими не судилося. Прогавивши удар Рубан біличанки ще більш ускладнили свої задачі у цьому матчі. Але це був далеко не останній м'яч у цій зустрічі. Вже у наступному відрізку ігрового часу "біло-зелені" мали всі шанси зменшити відрив до мінімуму, та реалізувати зуміли лише два моменти: гольовий доробок на рахунку Поліщук і Сидоренко. 8:5, а грати ще близько 12 хвилин. Та в цей день, як би біличанки не намагалися скоротити відставання, підопічні Тараса Шпички доволі легко реалізували свої атаки.
В підсумку доволі емоційний матч завершився перемогою "ІМС-НУХТу" з перевагою у три м'ячі - 10:7. Приємно, що після фінального свистка раділи обидві команди, які досягли своєї мети. Дякуємо всім за цей сезон!

- ІМС-НУХТ (Київ) - Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - 10:7 (7:3) - (ВІДЕО)

ІМС: Сагайдачна, Романюк - Матвієнко, Кліпаченко, Пушенко, Кирильчук, Холод, Сергієнко, Заплава, Бавзенюк, Рубан, Форсюк (к)
Тренер: Тарас Шпичка
Біличанка: Мельничук, Бесдовська - Соломаха, Поліщук, Ігнатенко, Малишко (к), Сидоренко, Павленко, Шульга, Прокопенко, Дубицька, Васковец, Мартинюк
Тренер: Володимир Колок

Голи:
Сергієнко 5, Рубан 6,24, Бавзенюк 9,15, Форсюк 16, Кирильчук 18, Пушенко 28, Холод 40, автогол Малишко 17 -- Шульга 8,31, Сидоренко 15,26, Павленко 13,31, Поліщук 27
Попередження: Кліпаченко 29, Форсюк 31, Сергієнко 40 -- Дубицька 27, Шульга 35
Фоли: 10 (5) - 8 (3)

Свято футзалу завершилося і 21-й за ліком чемпіонат України отримав своїх призерів ігрового сезону 2014/2015 років: «Біличанка НПУ» – десятиразовий чемпіон України! Срібні медалі чемпіонату вибороли дівчата з команди «ІМС-НУХТ» (Київ), бронза -у
«Ніки-ПНПУ» (Полтава).

Під час церемонії нагородження представники Асоціації футзалу України нагородили кращих гравців чемпіонату та лідерів команд.

Кращими у командах стали:
- СИДОРЕНКО Анна (Біличанка-НПУ, Коцюбинське)
- БАВЗЕНЮК Ірина (ІМС-НУХТ, Київ)
- ГРИЦЕНКО Ксенія (Злагода, Дніпропетровськ)
- ДУДАРЧУК Юлія (Ніка-ПНПУ, Полтава)

Кращими у номінаціях стали:
- Кращий бомбардир -
* ШУЛЬГА Анна (Біличанка-НПУ, Коцюбинське) - 40 мячів
- Кращий воротар -
* СВИНАРЕНКО Тетяна (Злагода, Дніпропетровськ)