«Біличанка НПУ» - володар Кубка України 2015 з футзалу! / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

01.06.15
«Біличанка НПУ» - володар Кубка України 2015 з футзалу!
Фінал Кубка України у Києві: напружена перемога футзалісток Біличанки і десятий трофей у скарбничці клубу!
ІМС, КУБОК, футзал, комітет жінок, жіночий футзал, Біличанка, ФІНАЛ, 2014/2015, womenfutsal, Біличанка-НПУ, Коцюбинське, ДЮСШ
Пристрасті вже вляглися, тож можна з холодною головою описати вчорашнє дійство в СК КПІ. Забігаючи наперед скажу, що команди не розчарували і подарували глядачам відмінний матч. Так, голів було забито не 17, як в попередній зустрічі цих суперників, але гра від цього гірше не стала.

Перш за все хочеться відзначити, що прийшло доволі багато людей. На матчі другого кола трибуни СК НПУ не могли вмістити всіх охочих, але трибуни в КПІ значно більш місткі, тож усім знайшлося місце. Були присутні фан-сектори обох команд. Хлопці з "Біличанки-НПУ" явно провели мобілізацію і на фан-секторі не було куди яблоку впасти+пара тематичних прапорів. Колориту фан-сектору зелено-білих додавала екс-гравчиня збірної України Альона Лук'яненко з повітряною кулькою. А от фанів киянок зібралося чомусь в рази менше, ніж у матчі другого кола, проте свої голосові зв'язки вони не жаліли. Якщо брати до уваги не фан-сектори, а пересічних уболівальників, то тут симпатії розділилися приблизно порівну.

По самій грі. Господарки відкрили рахунок завдяки ідеально точному (від стійки у ворота) удару Юлії Форсюк після розіграшу кутового. Загалом тайм пройшов у практично рівній боротьбі, що і засвідчило взяття воріт киянок на останній хвилині першої половини гри. Анну Шульгу саму забули посеред штрафного майданчика і вона мала вагон часу, щоб розвернутися і послати м'яч над воротарем. Тут варто відзначити також чудові індивідуальні дії Маріанни Ігнатенко. Отже, 1:1 і маємо паузу, щоб перевести подих.

У другому таймі ініціативою володіли господарки, але забили чинні чемпіонки. Марія Поліщук на декілька хвилин стала справжньою героїнею Коцюбинського. Спочатку Марія якимось дивом не дозволила (на пару з Мельничук) "червоним" заштовхати м'яч в сітку з метра. Марія лужачи затиснула м'яч ногами і зуміла винести його на кутовий і це в оточенні трьох суперниць (!!!). А за якихось пару хвилин Ірина Дубицька видала класний пас на Шульгу, яка майстерно позбавилася опікуна і пробила. Сагайдачна на висоті, але на добивання першою встигла Поліщук - 1:2. Господарки намагалися зрівняти цифри на табло, але Мельничук була непробивна та й до пропущеного голу їхні атаки виглядали гострішими. Мабуть у команді стався певний психологічний надлом. За 1,5 хвилини до кінця Сагайдачна ввела собі м'яч і розігнала атаку, але Шульга дуже вчасно зуміла зупинити цей небезпечний прохід. Таким чином, "Біличанка-НПУ" здобула свій 10-й Кубок України, але зробила це у найважчій боротьбі за останні роки.

Незадовго до цього "ІМС-НХУХТ" зумів перемогти чемпіонок у фінальному раунді чемпіонату України 10:7 і, здавалося, зламав психологічний бар'єр щодо непереможності флагмана вітчизняного жіночого футзалу. Втім, як бачимо, запас міцності у коцюбинчанок достатньо високий, завдяки чому вони зуміли переломити хід не дуже вдалого для себе поєдинку. Важка гра і надважка перемога - тим більше радощів приніс переможницям цей трофей. Фінал Кубку дав достатньо їжі для роздумів обом тренерам. "ІМС-НУХТ" залишився в кроці від завоювання золота і Кубку, але видно, що команда зробила крок уперед. "Зелено-білим" з кожним сезоном стає все важче утримуватися на вершині і це спонукає до розвитку. Можна не сумніватися, що наступний сезон стане ще складнішим для чинного чемпіона. Дуже хочеться, щоб й інші команди поступово виходили на рівень цьогорічних лідерів. В першу чергу, це стосується "Ніки-ПНПУ" і "Злагоди", адже це допомогло б нашому чемпіонату вийти на зовсім інший рівень. Ну і вкотре хочеться поставити як приклад наших жіночих лідерів перед столичними чоловічими колективами у плані роботи з уболівальниками.

Ну і на останок, вітаємо обидва колективи із завойованими нагородами, хай і різного ґатунку. Бажаємо продовжувати нас радувати видовищною грою і не отримувати травм!
Андрій Гулій, Київ футзал
ІМС-НУХТ КиївБеличанка Коцюбинское
ІМС-НУХТ (Київ) - Біличанка НПУ (Коцюбинське) - 1:2 (1:1)
Жіночий футзал. Кубок України-2014/2015, Фінал.
30 травня 2015. Київ. СК "КПІ". ___ глядачів

Голи:
Форсюк 6 — Шульга 20, Поліщук 30
Нереалізовані дабл-пенальті: Прокопенко 16

ІМС-НУХТ: Сагайдачна, Романюк - Кліпаченко, Форсюк (к), Бавзенюк, Рубан, Заплава, Пушенко, Сергієнко, Кирильчук, Холод, Матвійчук
Тренер - Шпичка Тарас.

Біличанка НПУ
: Мельничук, Бесідовська - Ігнатенко, Малишко (к), Павленко, Сидоренко А, Шульга, Дубицька, Поліщук, Васковець, Соломаха, Прокопенко, Мартинюк.

ФОТОМИТТЄВОСТІ З МАТЧУ:

30.05.15. Фотомиттєвості фінального матчу розіграшу Кубка України з футзалу між Біличанкою-НПУ з Коцюбинського та ІМС-НУ...

Posted by Women's Futsal Club «Belichanka» Ukraine on 1 Июнь 2015 г.

Copyright © 2015 FC Belichanka.com

Категорія: Новини кубку | Переглядів: 4310

Теги: 2014/2015, ІМС, womenfutsal, футзал, Кубок, комітет жінок, Біличанка, Біличанка-НПУ, жіночий футзал, фінал
    Головна » 2015 » Червень » 1 » «Біличанка НПУ» - володар Кубка України 2015 з футзалу!