Бажана перемога «Біличанки» у Сумах / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

23.03.14
Бажана перемога «Біличанки» у Сумах
Велика кількість нереалізованих моментів і затрачених нервів принесла мінімальну перемогу «біло-зелених» над «УАБС»

Беличанка, Коцюбинське, АФУ, женский футзал, Сумы, УАБС, Біличанка-НПУ, жіночий футзал, futsal

21 березня, жіноча футзальна команда «Біличанка НПУ» зустрічалася з міцним колективом, відкриттям цього сезону в Україні - «УАБС» з Сум.

Матч 15-го туру пройшов у манежі ім. В.Голубнічего. Поединок пройшов у напруженій боротьбі. З перших хвилин ініциативою заволоділи гості з Коцюбинського і мали гарні нагоди, щоб вже до 10 хвилини мати впевнену перевагу у рахунку, але рамка воріт Філісюк була начебто заворожені. І в той час, поки біличанки "стріляли" по воротарю, стійкам і поперечці, сумчанки зуміли реалізувати свій перший насправді небезпечний момент: на 12-й хвилині відзначилася Дар'я Пхенда. Вродовж наступних 15-ти хвилин, разом з вдалою грою голкіпера УАБС, вдача продовжувала посміхатися сумчанкам. Однак під кінець тайму гості нарешті зуміли таки двічі пробити голкіпера "банкирів" - відзначилися Анна Шульга і Маріанна Ігантенко.

Доволі цікаві події очікували на вболівальників і після переріви. Та, на жаль, голів у другій половині зустрічі команди забили трохи менше. Спочатку інтригу майже зняла Шульга Анна збільшивши відрив у рахунку до 3:1, та вже за п'ять хвилин потому Юлія Дехтяр оживила трибуни і у сумчанок з'явилася надія на порятунок... Напружений стан протримався до останніх секунд. За цей час команди мали нагади для взяття воріт, та в підсумку фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу "Біличанки НПУ" - 3:2.

Після матчу обидва колективи були задоволені рахунком. Незважаючи на поразку сумчанки ще мають гарні шанси на здобуття своїх перших нагород у вищій лізі. "Біличанка" ж повертається додому з трьома очками, але з метою наполегливої работи над реалізацією своїх моментів.

повний фотозвіт матчу дивіться в соцмережі

Беличанка, Коцюбинське, АФУ, женский футзал, Сумы, УАБС, Біличанка-НПУ, жіночий футзал, futsal  Беличанка, Коцюбинське, АФУ, женский футзал, Сумы, УАБС, Біличанка-НПУ, жіночий футзал, futsal
фотоматериалы Спортклуб Сумы
 УАБС Сумы Беличанка Коцюбинское

УАБС-НБУ (Суми) - Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - 2:3 (1:2)
Матч першого кола - 3:7
Жіночий футзал. 14-й тур чемпіонату України-2013/2014, вища ліга.
21 березня. Суми. СК «УАБС». 200 глядачів.

Голи: Пхенда 12, Дехтяр 50 --- Шульга 30,45, Ігнатенко 35

УАБС НБУ: Філісюк – Гуринець, Дехтяр, Чакір, Кічій, Пхенда, Качура, Кошлата, Левченко
Тренер – О. Ткаченко.
Біличанка-НПУ: Мельничук, Бесідовська, Скрипленко - Павленко, Малишко (к), Прокопенко, Дубицька - Ігнатенко, Марченко, Сидоренко А, Личко, Шульга.
Тренер – В. Колок.

Арбітри - А.Івашина, І.Кравченко (всі - Суми). Спостерігач арбітражу: О.Ігумнов (Суми)
Фоли: 3(1) - 3(3)
Попередження:  немає
Вилучення: немає