«Біличанка-НПУ»: 3:0, 3:0 - перемога над «Злагодою» / Жіночий футзальний клуб «Беличанка/Біличанка/Belichanka»

16.02.14
«Біличанка-НПУ»: 3:0, 3:0 - перемога над «Злагодою»
Футзалістки «Біличанки-НПУ» пробилися до півфіналу Кубка України, перегравши в 1/4 фіналу команду з Дніпропетровська
жеребьевка, кубок Украины, футзал, женский футзал, ФФзК, україна, АФУ, 1/4 финала, жіночий футзал, Біличанка, Беличанка, Злагода
Футзалістки «Біличанки-НПУ» пробилися до півфіналу Кубку України, перегравши в 1/4 фіналу команду з Дніпропетровська.

Цими днями футзальна Україна дізналася усіх півфіналістів розіграшу Кубку України з футзалу серед жіночих команд. В трьох містах нашої країни відбулися матчі 1/4 фіналу.
На цій стадії свої задачі вирішувала і наша футзальна команда - "Біличанка НПУ". Жереб звів наших футзалісток з командою "Злагода", яка на данний момент займає другу позицію у чемпіонаті і претендує на високі місця цього сезону.
Поєдинок розпочався без особливої розвідки і команди з перших же хвилин почали нав'язувати боротьбу один одному. Ближче до 5-ї хвилини інициативою заволоділи господарі майданчику і почали створювати гострі моменти поблизу воріт дніпрянок. Моментами гості вистрілювали контр-атаками і мали можливості їх реалізувати, але огріхи в завершальній стадії звели до мінімумму усі намагання.
"Біличанка" пристрілювалась аж до десятої хвилини. І врешті-решт Шульга Анна, чудово розібравшись у ситуації, зняла «павутиння» з лівої дев'ятки воріт "Злагоди". Вболівальники пожвавилися і вимагали ще голів від "біло-зелених". Зовсім скоро на їхні заклики відгукнулась Прокопенко Анна, нагадавши усім про свій гарматний постріл.
Такий перебіг подій не влаштовував тренера гостей, і Олена Кудзієва за три хвилини до кінця першого тайму вирішила піти ва-банк, випустивши п'ятого польового гравця. Але і це не призвело до успіху. Натомість цією перестановкою скористалися
"педагоги" і забили втретє - відзначилася Павленко Олена - 3:0.
Перебіг подій в другому таймі мало чим відрізнявся від першого. Можливо от тільки гості мали декілька дійсно гострих моментів для того, щоб зменшити відрив у рахунку, але майже стовідсоткові моменти не реалізували. Треба відзначити, що більшу частину другої половини матчу дніпрянки провели з
п'ятим польовим.
Та в підсумку рахунок знову збільшився на три голи. Швидкі контр-атаки завершили Мартинюк Тетяна і Марченко Ірина, а на останній секунді штрафний чітко реалізувала Шульга Анна.

Рахунок на табло ознаменував перемогу "Біличанки-НПУ", яка виходить у наступний раунд розіграшу Кубку України і на яку вже чекає її суперник з Києва - "ІМС-Уніспорт". Саме з киянками біличанки у двоматчовому двобої позмагаються за вихід у фінал національного кубку.

Беличанка Коцюбинское Злагода Днепропетровск
Біличанка-НПУ (Коцюбинське) - Злагода (Дніпро-к) - 6:0 (3:0)
Жіночий футзал. 1/4 Кубку
України-2014.
15 лютого. Київ. СК "НПУ Арена". 100 глядачів

Голи:
Шульга 10,60, Прокопенко 16, Павленко 28, Мартинюк 35, Марченко 58

Біличанка НПУ: Мельничук, Бесідовська, Скрипленко - Павленко, Ігнатенко, Шульга, Прокопенко, Марченко, Васковець, Мартинюк, Дубицька, Сидоренко А, Личко
Тренер – Колок Володимир.

Злагода: Усенко К., Сумарокова - Щербатих, Соболєва, Усенко Я, Тараканова, Сухорукова, Аслаханова, Іванова, Козаченко
Тренер – Кудзієва Олена

Арбітри - Ю.Кондратьев, О.Ночовний (всі - Київ). Спостерігач арбітражу: В.Савицький (Бориспіль)
Фоли: 3(3) - 5(2)
Попередження:
  немає - Усенко Я. 60
Вилучення:
немає

повний фотозвіт матчу дивіться в соцмережі
Беличанка, Коцюбинське, АМФУ, женский футзал, ИМС-Униспорт, жіночий футзал, Біличанка-НПУ, Колок Володимир  Беличанка, Коцюбинське, АМФУ, женский футзал, ИМС-Униспорт, жіночий футзал, Біличанка-НПУ, Колок Володимир

Інфо, belichanka.com

Категорія: Новини кубку | Переглядів: 4404
    Всього коментарів: 1
    1 !!!! Браво • 20:28, 16.02.14
    Спасибо за игру и за победу!!!

Теги: жеребьевка, кубок Украины, женский футзал, футзал, ФФзК, україна, АФУ, 1/4 финала, Біличанка, жіночий футзал
    Головна » 2014 » Лютий » 16 » «Біличанка-НПУ»: 3:0, 3:0 - перемога над «Злагодою»